08.08.2020, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
8, pašlaik vēro: 29.

» NOVADS » NVO » AktualitātesAttīstības plānošanas nodaļa organizē tikšanos ar NVO pārstāvjiem
Pārgaujas novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļa aicina NVO pārstāvjus uz tikšanos 8.aprīlī, Stalbē (Pārvaldes ēkas sēžu zālē) plkst. 17:00. Ja Jums ir kādi interesējoši jautājumi, kurus vēlaties uzdot pašvaldības pārstāvjiem, tad līdz 6.aprīlim varat tos nosūtīt Attīstības plānošanas nodaļas vadītājai Baibai Zvejniecei uz baiba.zvejniece@pargaujasnovads.lv!

NVO tikšanās laikā pievienosies Vidzemes Augstskolas Humanitāro, ekonomisko un sociālo pētījumu institūts (HESPI), organizējot fokuss-grupas diskusiju ar mērķi noskaidrot iedzīvotāju iespējas, vēlmes piedalīties un arī uzņēmējspēju, kā arī apskatot jautājumu par NVO un biedrību lomu. Diskusijas laikā iegūtā informācija tiks izmantota Cēsu rajona lauku partnerības (CRLP) Vietējās attīstības stratēģijas izstrādē jaunajā plānošanas periodā. NVO pārstāvju viedoklis šādas stratēģijas izstrādē ir ļoti svarīgs, tādēļ esiet laipni gaidīti paust savu viedokli – kā arī tā būs lieliska iespēja NVO izvērtēt savu pašreizējo darbu un nākotnes vēlmes! Neskatoties uz to, ka CRLP darbojas tikai novada Raiskuma pagasta teritorijā, nākotnē var tikt īstenota sadarbība arī ar novada citu pagastu biedrību pārstāvjiem vai partnerībām. Par HESPI diskusiju vairāk lasiet šeit!

Lūgums pirms tikšanās aizpildīt arī HESPI sagatavotu aptauju Par uzņēmējspēju un dzīves kvalitāti

 

Par savu dalību informējiet līdz 7.aprīlim plkst. 17:00, rakstot uz baiba.zvejniece@pargaujasnovads.lv vai zvanot 29353779!© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv