04.08.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1438, pašlaik vēro: 37.

» NOVADS » NVO » AktualitātesAuciemā LEADER projekta ietvaros uzstādīti jauni trenažieri
Realizējot Cēsu rajona lauku partnerības izsludināto LEADER projektu "Ceturtais piegājiens" Pārgaujas novada Auciemmuižas tautas namā, biedrība "Ziemeļvidzemes atlētu savienība" (ZAS) uzstādīja trenažierus, pavisam 12 vienības, ieskaitot rīkus.

ZAS valdes priekšsēdētājs un Auciema trenažieru zāles treneris Haralds Bruņinieks lepojas ar paveikto, jo šis projekts nav nācis viegli. Ar līdzīgām iniciatīvām biedrība startējusi arī iepriekšējās konkursa kārtās, bet diemžēl atbalstu nebija saņēmusi. Šoreiz, ceturtā reize bijusi izšķirošā - ar projektu “Ceturtais piegājiens” iegūts finansējums 13981,95 EUR apmērā.

H. Bruņinieks norāda, ka iegādātie trenažieri ir profesionāli. Kopā par projekta finansējumu iegādātas 12 vienības – divi svaru stieņi, paklājiņi un dažādi trenažieri vēderpreses, roku, kāju, muguras un krūšu muskulatūrai, tai skaitā krosovers – multifunkcionāls trenažieris dažādām muskuļu grupām.

Izmēģinot jaunus trenažierus, sajūsminātas ir trenažieru zāles regulārās apmeklētājas Olga Oraševska un Margita Zariņa. Olga saka: “Atšķirību jūt – kā diena pret nakti!” Abas sportistes norāda, ka ar jaunajiem trenažieriem ir daudz vieglāk un patīkamāk strādāt, nekā ar vecajiem trenažieriem, no kuriem daļa nogādāta Stalbes trenažieru zālē un Straupes pamatskolas sporta zālē.

Tagad Auciema trenažieru zālē būs iespēja izpildīt vairākus vingrinājumus, paplašinot muskuļu grupu noslodzi. Šobrīd sportisti aktīvi gatavojas Latvijas čempionāta atlētiskajā vingrošanā 2. posmam, kurš notiks Kocēnos 25. aprīlī plkst. 12.00. Sacensību programmā ietilps svara stieņa spiešana guļus uz 12 atkārtojumiem ar dalībnieka izvēlēto svaru, pievilkšanās kārienā un vēderpreses vingrinājums.


Aicinām iedzīvotājus izmantot pieejamās iespējas un uzturēt sevi labā fiziskajā formā!


Līga Hofmane,
Sabiedrisko attiecību speciāliste© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv