03.08.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
946, pašlaik vēro: 36.

» NOVADS » NVO » Aktualitātes9.oktobrī uzzini vairāk par nosacījumiem veiksmīgu projektu īstenošanā!


PRIEKŠNOSACĪJUMI VEIKSMĪGAI PROJEKTU REALIZĀCIJAI


Seminārs 09.10.2015 
Vieta: Auciema muiža, Raiskuma pagasts
Sākums: sākot no 9:30Vidzemes plānošanas reģions un Pārgaujas novada pašvaldība aicina nevalstisko organizāciju pārstāvjus un uzņēmējus, kā arī citus interesentus, piedalīties seminārā par priekšnosacījumiem veiksmīgai projektu realizācijai. Seminārs notiks 9.oktobrī Auciema muižā, Pārgaujas novadā.

Semināra mērķis ir sniegt teorētiskas un praktiskas zināšanas par projekta iesniegumu sagatavošanu, finansējuma piesaistes iespējām, praktiskām ideju ģenerēšanas metodēm, kā arī veicināt atbildību par apstiprināto projektu realizāciju. Semināra darba kārtība pieejama: šeit!

Semināru vadīs Ieva Garjāne, kas ir Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora projektu vadītāja, neformālās izglītības trenere, Reģionālā mācību centra pasniedzēja, biedrības „Jumata” valdes priekšsēdētāja. Viņai ir pieredze darbā ar pašvaldības attīstības plānošanu, uzņēmējdarbības veicināšu, izglītības programmu realizēšanu gan jauniešiem, gan uzņēmumu, organizāciju vadītājiem. Lektore saka  - „Kopš  2001.gada esmu piedalījusies un izstrādājusi, vadījusi, realizējusi vairāk kā 100 dažāda mēroga projektus. Manuprāt, projekts – tas ir kā platforma vai ietērps ideju realizēšanai, nevis veids kā apgūt konkrētus naudas līdzekļus bez pievienotās vērtības. Dažreiz ar projektu bez finansējuma var izdarīt (lasīt „pozitīvi izmainīt”) daudz vairāk kā ar miljonu budžeta projektu. Jautājums ir tikai – vai mūsu darbībām ir nozīme ilgtermiņā un vai mēs patiesi ticam savām idejām.”

Seminārs ir bez maksas. Pieteikšanās elektroniski līdz 6.oktobrim: šeit!

Jautājumu gadījumā sazināties ar Pārgaujas novada Attīstības plānošanas nodaļas vadītāju Baibu Zvejnieci (e-pats: baiba.zvejniece@pargaujasnovads.lv, t: 29353779).

                 


Semināru ORGANIZĒ
© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv