03.08.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
940, pašlaik vēro: 41.

» NOVADS » NVO » AktualitātesValsts svētkus svinēt aicina jauniešu biedrība "Vari un dari"!


Pārgaujas novada jauniešu biedrība "Vari un Dari" 18.novembrī jau ceturto gadu aicina ikvienu viesoties Auciemmuižā, lai godinātu mūsu valsti Latviju - tās dzimšanas dienā.

Pērn, svinot Latvijas neatkarības proklamēšanas dienu, Auciema muižā viesojās Kristaps Jēkabsons ar projektu “100 latviešu stāsti”.

 
Arī šogad pie mums būs ciemiņi - Renārs Sproģis. Viņš šogad tika nominēts titulam "Gada cēsnieks", par savu milzīgo darbu, veicinot patriotismu jauniešos, un liekot ikvienam aizdomāties par Latvijas vēstures nozīmi mūsu dienās. Šogad jau 8 gadu vidzemniekiem ir iespēja Lāčplēša dienas vakarā pabūt kopā, iededzot svecītes Latvijas kontūrā uz Cēsu pils kāpnēm. Šīs ieceres iniciators un arī realizētājs ir tieši viņš - uzņēmējs Renārs Sproģis.

Muzikālo noformējumu palīdzēs radīt postfolkloras grupa "Rikši”. Savā pastāvēšanas laikā grupa ir spēlējusi vairākus simtus koncertu dažādās vietās Latgalē un visā Latvijā, piedalījusies dažādos festivālos un pasākumos arī ārzemēs, Lietuvā, Krievijā, Vācijā un Francijā, tāpat arī uzstājusies XXV Vispārējos Latviešu Dziesmu un deju svētkos un 2014. gadā izdevusi pirmo CD albumu "Pa pyrmam", kurā apkopoti grupas pirmie soļi mūzikas un postfolkloras laukā.

Pasākumu izdaiļos Pārgaujas novada skolēnu zīmējumi par tematu 'Es mīlu Latviju".

Tāpēc Pārgaujas novada jauniešu biedrība "Vari un Dari" aicina ikvienu 18.11. plkst. 18:00 uz Auciemmuižu.
Lūgums līdzi ņemt sveci, lai kopā radītu Latvijas karogu no sveču liesmiņām, lai tās sildītu un samīļotu mūsu zemīti.
Ieeja brīva.
Pasākumu finansiāli atbalsta Pārgaujas novada pašvaldība.
© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv