04.08.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1459, pašlaik vēro: 41.

» NOVADS » NVO » AktualitātesSieviešu kluba „Straupes dzirkstelītes” izstāde

Sieviešu klubiņš „Straupes dzirkstelīte” 4.maijā, kā dāvanu novadam tik svinīgajā dienā – karoga iesvētīšanas dienā, Stalbes tautas nama otrā stāva zālē, atklāja apmeklētājiem savu radošo darbu izstādi, kuru varēs vērot līdz 13.maijam.

„Nekas cits nedod cilvēkam vairāk spēka, kā atbalsts. Ja tas ir pozitīvs un nav melnā gaisma, tas ir redzams mūsu darbos, gleznās. Tās ir emocijas, kas nāk ārā – gaišums, prieks, mīlestība. Mīlestība pret dzīvi, savu zemi, ziediem, pasauli,” izstādes apmeklētājus uzrunāja sieviešu kluba vadītāja Antra Mārtiņjēkaba.

Izcili adījumi, saulainas gleznas, žilbinošas rotas lietas un gaisīgi zīda gleznojumi priecēja ikvienu, kurš bija ieradies apskatīt izstādi. Kā atzīst Antra Mārtiņjēkaba, bez viņu pasniedzējām Daigas Kreituzes un Ingunas Vīnes, kuras „Dzirkstelītes” ir nodēvējušas par saviem nacionālajiem dārgumiem, kuri ļauj arī viņām paspīdēt, nekas tāds nebūtu izdevies.

„Jābūt ļoti lielai pacietībai, lai savāktu pieaugušas sievietes kopā un liktu viņām mācīties, klausīties,” atzīst „Dzirkstelīšu” vadītāja, bet tas viņas neaptur, lai arī turpmāk darbotos un dotu iespēju arī pārējiem apmeklēt vēl lielākas izstādes vēl lielākās zālēs.

Veiksmi un radošumu turpmākajos darbos!© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv