28.03.2020, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par ārkārtas situāciju
  ...
 • Pārgaujas novada pašvaldība pagarina Grantu konkursa pietikumu iesniegšanas termiņu
  Konkursa mērķis ir motivēt biznesa veidošanu vai attīstību Pārgaujas novadā ...
 • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
  ...
 • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
  Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1313, pašlaik vēro: 60.

Vai Jums būtu vēlme pašvaldības informatīvā izdevuma "Pārgaujas Novada Vēstis" elektronisko versiju ik mēnesi saņemt savā e-pastā?
» NOVADS » NVO » AktualitātesSakopsim peldvietu un uzstādīsim ielu norādes

Cēsu rajona lauku partnerība izsludinātajā projektu konkursā "Sabiedrība ar dvēseli 2012" atbalstu saņēmuši divi jauniešu biedrības “Vari un dari” projekti.

 Viens no projektiem paredz pludmales labiekārtošanu Auciema ezera krastā, kas būtu droša un visiem iedzīvotājiem pieejama atpūtas vieta, bet otrs- ielu norāžu izgatavošanu un uzstādīšanu Raiskumā un Auciemā.

Kopējais projekta saņemtais finansējums ir 80% no projekta izmaksām. Biedrības jaunieši aicina iedzīvotājus līdzfinansējumu 20% apmērā no projekta kopējām izmaksām ziedot, izmantojot interneta portālu - www.idejuarmija.lv/cesupartneriba/sabiedribaardveseli .© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv