08.08.2020, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
17, pašlaik vēro: 24.

» NOVADS » NVO » AktualitātesVidzemes NVO forums – 3. oktobrī!

Šī gada 3. oktobrī Cēsīs notiks Vidzemes NVO forums, kurā iecerēts pulcēt nevalstiskās organizācijas no visa Vidzemes reģiona. Forums būs gan iespēja satikties dažādās vietās un jomās strādājošām NVO, gan izdevība palepoties ar saviem sasniegumiem un smelties idejas no citviet paveiktā, gan īstā vieta, kur uzzināt aktuālo informāciju par NVO pieejamo finansējumu un atbalsta programmām.

 

Savstarpējā sadarbība un jaunu kontaktu veidošana ir “atslēga” nevalstiskā sektora nākotnei. Pat ja ar Vidzemes reģionu saprotam vien sešu bijušo rajonu teritorijas, nereti jāatzīst, ka ikdienas saskarsme beidzas līdz ar pagasta vai varbūt novada robežām. Būtiski, lai NVO būtu savstarpēji saistītas arī plašākā mērogā, jo bieži vien tik mazā valstī kā Latvija organizācijām nākas pārstāvēt sevi ne tikai sava pagasta vai pilsētas, bet arī visa reģiona kontekstā. Foruma mērķis ir aicināt reģiona organizācijas “pie viena galda”, lai veicinātu pieredzes apmaiņu, sadarbību un radītu kopīgu vīziju par NVO nozīmi reģiona attīstībā!

 

Organizācijas savu dalību Vidzemes NVO forumā var pieteikt līdz 2012. gada 20. septembrim, sūtot aizpildītu pieteikuma anketu uz e-pastu vnf@vnf.lv. Pasākuma programma un pieteikuma anketa atrodama Valmieras novada fonda mājas lapā www.vnf.lv.

 

Forums notiek projekta “Pilsoniskas sabiedrības stiprināšana Vidzemē 2012” ietvaros, kuru ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu īsteno Valmieras novada fonds kopā ar Vidzemes partneriem: Alūksnes un Apes novada fondu, Latvijas – Igaunijas institūtu un Vidzemes plānošanas reģionu.

 

Papildu informācija:

Zane Ābelīte-Medne, VNF sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālrunis: 20258200, 64281792; e-pasts: vnf@vnf.lv

http://www.vnf.lv© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv