03.08.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
960, pašlaik vēro: 28.

» NOVADS » NVO » Aktualitātes"Straupes Dzirkstelītes"aicina uz Ziemassvētku pasākumu
Biedrība ''Straupes Dzirkstelītes'' 16. decembrī rīko  Ziemassvētkiem veltītu pasākumu Straupes kultūras namā.

Tāpat kā pagājušajā gadā visu dienu kultūras nama zālē darbosie dažādas meisterklases. Būs  iespēja liet vaska sveces, tapot trīsstūra lakatus, apgleznot auduma maisiņus, padarboties ar kreppapīru un veidot interesantas apsveikuma kartiņas.Piedāvāsim arī padarboties ar mālu un veidosim rotas no sutažiņas un pērlītēm. Ceram Ilonas vadībā arī pamācīties ko interesantu floristikā.

Par bērnu labsajūtu, tāpat kā iepriekšējā gadā , rūpēsies Guna un viņas radītie sejiņu gleznojumi. No 12.00 svā pieredzē dalīsies bioloģiskā simniecība 'Bābēni'' Šoreiz netradicionāli -ārstniecība augu tējas nevis dzersim, bet mācīsimies mājas apstākļos no tiem pagatavot sev vienkāršus ādas un ķermeņa kopšanas līdzekļus, līdzīgi kā to darīja mūsu vecmāmiņas gadsimtiem ilgi. No pulkstens 14.00. pie mums ciemosies dakteris Tereško. Klausoties viņa padomos, dzersim kafiju pie galdiņiem un baudīsim lidzpaņemtos našķīšus līdz pat pasākuma beigām.

Laipni gaidām visus ciemos. Ja kāds vēlas citiem ko interesantu iemācīt -zvaniet (28660853) -mēs būsim ļoti priecīgas.
Pasākums kultūras namā notiks vienlaicīgi ar tirdziņu -tātad no plkst.11.00.

Gaidām visus pie sevis ciemos ''Straupes Dzirkstelītes '' vārdā-Antra.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv