04.08.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1480, pašlaik vēro: 39.

» NOVADS » NVO » AktualitātesProjektu konkurss novada biedrībām, nodibinājumiem un fizisku personu neformālām grupām

Lai veicinātu Pārgaujas novada iedzīvotāju dzīves vides sakārtošanu un uzlabošanu, sekmētu sadarbību ar pašvaldību, sabiedrību un uzņēmējiem, iedrošinātu iedzīvotājus, Pārgaujas novada pašvaldība rīko projektu konkursu novada biedrībām, nodibinājumiem un fizisku personu neformālām grupām, kurās apvienojušies no 3 līdz 10 vietējie iedzīvotāji, no kuriem vismaz viens ir sasniedzis 18 gadu vecumu. Projektu konkursam kopējais paredzētais finansējums ir Ls 3000.

Projekts jārealizē Pārgaujas novada pašvaldības teritorijā un tā pašvaldības finansējums nepārsniedz Ls 300 Ja projekta summa pārsniedz Ls 300, projekta realizētāji var piesaistīt sponsoru fnansējumu.

Konkursā tiks atbalstīti projekti, kuros paredzēti vides sakārtošanas un labiekārtošanas, sabiedriski, kultūras vai izglītojoši pasākumi. Priekšroka tiks dota projektiem, kas sekmēs dzīves kvalitātes uzlabošanos pēc iespējas plašākai sabiedrības daļai. Projektā pie attiecināmajām izmaksā tiks ieskaitītas materiālu, pakalpojumu un aprīkojuma iegādes izmaksas. Par projekta neattiecināmām izmaksām tiks uzskatītas administratīvās, sakaru un bankas izdevumi (konta uzturēšanas, pārskatījumi u.c.).

Projekta pieteikums jāiesniedz elektroniskā versijā uz elektroniskā pasta adresi projekts@pargaujasnovads.lv un papīra formātā Pārgaujas novada pašvaldībā „Iktēs”, Stalbē, Pārgaujas novadā no 2013. gada 2.aprīļa līdz 2013.gada 15. aprīlim plkst.15.00. Projekta īstenošanas laiks no 2013. gada 6. maija līdz 2013. gada 31.oktobrim.

Jautājumos par projektu konkursa nolikumu var zvanīt pa tālr. 29464946 (Rudītei Vasilei) vai rakstīt uz e-pastu: projekts@pargaujasnovads.lv

Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 2013. gada 26. aprīlim projektu iesniedzējiem pa pieteikumā norādīto e-pastu vai tālruni. Pēc līgumu parakstīšanas rezultāti būs pieejami interneta mājas lapā www.pargaujasnovads.lv.

 NOLIKUMS
PROJEKTA PIETEIKUMS
NEFORMĀLĀS GRUPAS DALĪBNIEKU SARAKSTS
FINANSĒJUMA LĪGUMS
PROJEKTA ATSKAITE
© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv