08.08.2020, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
20, pašlaik vēro: 27.

» NOVADS » NVO » AktualitātesApmācības par sociālajiem medijiem un to izmantošanu aktīvas līdzdalības veicināšanai Vidzemes reģionā „Esi viens no 23%”

Vai zināji, ka 79% Eiropas iedzīvotāju, kuriem ir pieeja datoram, izmanto sociālos medijus?  Kā liecina pētījumi, 23% eiropiešu iesaistās sociālajos medijos, kā radītāji, t.i., izveido emuāru vai savu mājas lapu, augšupielādē video, audio un mūziku, ko paši ir radījuši vai raksta stāstus, ko pēc tam publicē.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina arī  tevi būt vienam no 23%!

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienību „Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatni” aicina pieteikties jauniešus un visus tos, kuri strādā ar jauniešiem, apmācībām par sociālajiem medijiem aktīvas līdzdalības veicināšanai, kas notiks 16. - 19. maijam viesu mājā "Melturi", Drabešu pagasts, Amatas novads.

Apmācību mērķis:  veicināt  dalībnieku izpratni par aktīvu līdzdalību, uzlabot dalībnieku prasmes  un zināšanas par sociālo mediju izmantošanu  aktīvas līdzdalības veicināšanai.

Dalībnieku profils:

-          Jaunieši vecumā no 16 līdz 25 gadiem.

-          Visi tie, kuri strādā ar jauniešiem, bez vecuma ierobežojuma.

-          Dalībniekiem ir motivācija iesaistīties un iesaistīt arī citus jauniešus kādas problēmas vai situācijas risināšanā vietējā sabiedrībā.

-          Dalībniekiem ir pamatzināšanas par sociālajiem tīkliem.

Apmācībās aicināti piedalīties ne vairāk kā 2 cilvēki no vienas organizācijas.

Apmācības notiks latviešu valodā. Dalība apmācībās ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un apmācību materiāli. Dalībniekiem jāsedz ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu. Dalībniekiem ir jāpiedalās visu apmācību laiku.

Apmācības vadīs  Līga Rudzīte un Inese Priedīte

Lai pieteiktos dalībai apmācībās, aizpildītu pieteikuma anketu (ŠEIT) nosūti uz e-pasta adresi evita.fridrihsone@redcross.lv vai pa faksu + 371 67336652 līdz 2013.gada 7.maijam. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Evita Fridrihsone 67336653 vai 26430961, vai pa e-pastu: evita.fridrihsone@redcross.lv

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv