03.08.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
946, pašlaik vēro: 33.

» NOVADS » NVO » AktualitātesVidzemes jaunieši atzinīgi vērtē dalību projektā un turpina apgūt zinības uzņēmējdarbības uzsākšanai

16. augustā notiks kārtējais posms projektā „Jauniešu uzņēmējspējas un dialoga veicināšana par videi draudzīgas, ilgtspējīgas un inovatīvas uzņēmējdarbības attīstības iespējām lauku reģionos”. Šoreiz jaunieši un treneri tiksies Gulbenē, kur runās par pašvaldības lomu uzņēmējdarbības attīstībā, par kvalitatīvu biznesa plānu, atbalsta instrumentiem sava biznesa uzsākšanai, kā arī apgūs īpašu prezentēšanas metodi.

Šī ir pirmspēdējā tikšanās reize projekta ietvaros, septembrī gaidāms projekta noslēgums, kurā jauniešiem būs jāprezentē savas rekomendācijas normatīvo aktu uzlabošanai uzņēmējdarbības attīstībai lauku reģionos.

Projektā piedalās jaunieši no Alūksnes, Amatas, Beverīnas, Cēsu, Gulbenes, Kocēnu, Lubānas, Jaunpiebalgas, Madonas, Mazsalacas, Naukšēnu, Pārgaujas, Smiltenes, Strenču, Valkas novadiem. Par to, kā jauniešiem gājis līdz šim, ko jaunu viņi ir ieguvuši piedaloties šajā projektā, varat uzzināt noskatoties video.

Par projektu: mērķis ir motivēt jauniešus uzsākt savu uzņēmējdarbību un radīt darbavietu sev un citiem lauku reģiona iedzīvotājiem. Projektā iesaistīti 30 jaunieši, vecumā no 18-30 gadiem, kuri vēlētos uzsākt savu uzņēmējdarbību. Projekta ietvaros notiks 7 dienu treniņu – semināru cikls, kurā jauniešiem profesionāļu vadībā būs iespēja gūt padziļinātas zināšanas par uzņēmējdarbības uzsākšanu, īstenošanu un būtiskākajiem ierobežojumiem, izmantojot radošu metodi – simulācijas spēli „Mans jaunais uzņēmums”.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv