29.10.2020, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atkārtotu (trešo) izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola” pārdošanai
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
494, pašlaik vēro: 25.

» PAŠVALDĪBA » PROJEKTI, FONDU AKTUALITĀTES » AktualitātesIzvērtēti Pārgaujas novada grantu konkursa pieteikumi
 

27. martā “Iktēs”, Stalbes pagastā, tika izvērtēti Pārgaujas novada pašvaldības izsludinātā grantu konkursa pieteikumi.

            Grantu konkursa pieteikumi tika pieņemti laikā no 2019. gada 25. februāra līdz 22. martam. Projektu konkursa nemainīgi ir motivēt biznesa veidošanu vai attīstību, atbalstot gan jaunu komersantu vai saimnieciskās darbības veicēju rašanos, gan esošo attīstību Pārgaujas novadā.

            Šogad tika saņemti seši biznesa ideju pieteikumi. Izvērtēšanas dienā ideju autori un pieteicēji tikās ar grantu konkursa vērtēšanas komisiju – Pārgaujas novada domes priekšsēdētāju Hardiju Ventu, izpilddirektori Marutu Drubiņu, finanšu nodaļas vadītāju Līgu Medni, tūrisma organizatori Rudīti Vasili, teritorijas plānotāju Krišjāni Baltpurviņu, kā arī ar pieaicinātajiem speciālistiem - attīstības finanšu institūcijas “Altum” Vidzemes reģiona vadītāju Olitu Untālu un Valmieras biznesa inkubatora vadītāju Jurģi Priedīti. Pretendenti vērtēšanas komisijai prezentēja savas idejas, kas pārstāvēja dažādas nozares – gan lauksaimniecību, gan tūrismu, gan ražošanu.

            Neskatoties uz to, ka nozares, kā arī idejas bija ļoti dažādas, komisijas lēmums un piešķirtie punkti bija diezgan līdzīgi, kas ļāva vienbalsīgi pieņemt lēmumu. Šī gada grantu konkursā veiksmīgākie bija Monta Nīmane ar ideju “Zaļo sparģeļu audzētavas izveide Pārgaujas novadā”, Aija Zariņa, kas pārstāv tikko reģistrētu uzņēmumu SIA “Balansa dēlis” ar ideju “Balansa dēļa ražotne Pārgaujas novadā”, kā arī Maija Ekerte, kuras ideja  ir “Minnāgas – ogu un augļu audzēšana, iepirkšana, pārstrāde. Saldēšanas kameras iegāde”.

            Visas minētās idejas tiek atbalstītas, piešķirot finansējumu to realizēšanai. Paldies visiem konkursa dalībniekiem par uzdrīkstēšanos, ieguldīto darbu un drosmi, piesakot savu ideju. Novēlam sasniegt izvirzītos mērķus, attīstot savu uzņēmējdarbību. Apsveicam grantu konkursa uzvarētājus!

Iluta Beķere,

sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv