21.10.2020, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
280, pašlaik vēro: 12.

» PAŠVALDĪBA » PROJEKTI, FONDU AKTUALITĀTES » Aktualitātes“MEŽA DIENAS 2019” - pašvaldību darbi parkos

 

              Ar moto „Veidosim daudzveidīgu Latviju un tīkamu ainavu!" norisinās Meža dienas 2019 – pašvaldību darbi parkos! Latvijas pašvaldības šā gada Meža dienās turpina tradīciju padarīt Latviju krāšņāku ar koku, krūmu, krāšņumaugu stādījumiem un mazo koka arhitektūras objektu izvietošanu parkos. Pasākums norisinās ar Meža attīstības fonda finansiālu atbalstu Latvijas Pašvaldību savienības realizētā projekta ietvaros.

              Pārgaujas novadā šogad Meža dienu ietvaros paredzēts izveidot divas dobes Raiskuma muižas parkā. Dobes funkcionēs kā dekoratīvi parka elementi ne tikai iedzīvotājiem un viesiem, kas apmeklēs parku, bet no atsevišķiem skatu punktiem pavērsies arī no galvenās ielas, kas ved gar parku. Plānotais augu sortiments atbilstošs parkā esošajiem augiem – parka rozes, krastu kļavas, dažādas spirejas, klinteņu zemās formas. Dobēs ieturēta zaļa – balta tonalitāte ar dzelteniem un purpura akcentiem, tādejādi sasaucoties ar netālu esošās Raiskuma muižas fasādes tonalitāti.

              Tā kā parks atrodas Raiskuma ciema centrā, un visam tur notiekošajam ar lielu interesi seko ciema iedzīvotāji, kuri labprāt iesaistās labiekārtošanas darbos, laipni aicinām Pārgaujas novada iedzīvotājus piedalīties projekta “Meža dienas 2019” pasākumā – talkā 2019.gada 11.oktobrī plkst.10:00 Raiskuma muižas parkā, kuras laikā tiks stādīti augi un veidotas jaunās dobes, kā arī iedzīvotāji tiks iepazīstināti ar parka vēsturisko vērtību un tā attīstības perspektīvām, lai parks kļūtu par vienotu, ainaviski veidotu un veldzējošu atpūtas vietu kā iedzīvotājiem, tā tūristiem. Īpaši gaidām spēcīgus vīriešus ar lāpstām!


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv