27.10.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1069, pašlaik vēro: 20.

» PAŠVALDĪBA » PROJEKTI, FONDU AKTUALITĀTES » AktualitātesTiks pārbūvēts Straupes pamatskolas stadiona skrejceļš

Pagājušā gada nogalē saņemts Lauku atbalsta dienesta lēmums par Eiropas Lauksaimiecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējuma piešķiršanu Straupes pamatskolas stadiona skrejceļa pārbūvei. Tā kā laikapstākļi šajā ziemā ir būvniecības darbiem labvēlīgi, būvuzņēmējs SIA “Warss+”, ar kuru līgums noslēgts pagājušajā gadā, sola darbus uzsākt februāra beigās.

Sporta laukums būvēts 20.gadsimta 60.gados un to mācību stundu laikā joprojām izmanto Straupes pamatskolas un pirmskolas izglītības iestādes audzēkņi, bet vakaros jaunieši un seniori aktīvai atpūtai vai treniņiem. Tā kā laukuma segums savu laiku ir nokalpojis, ar projekta finansējumu un pašvaldības līdzfinansējumu paredzēts izbūvēt skrejceļu un tāllēkšanas sektoru ar tenisīta segumu, kā arī sakārtot ūdens atvades sistēmu, lai ūdens nekrātos laukumā, bet tiktu novadīts nogāzē.

Projekta kopējās izmaksas ir 39427.16 EUR (bez PVN). ELFLA Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma "Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstības stratēģija)" apakšpasākuma "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" līdzfinansētajam projektam Nr.19-09-AL20-A019.2202-000009 “Straupes pamatskolas stadiona skrejceļa pārbūve” piesaistītais publiskais finansējums ir 18 000.00 EUR, pārējos izdevumus sedz Pārgaujas novada pašvaldība.Eva Meijere,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv