29.10.2020, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atkārtotu (trešo) izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola” pārdošanai
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
471, pašlaik vēro: 20.

» PAŠVALDĪBA » PROJEKTI, FONDU AKTUALITĀTES » AktualitātesPārgaujas novada pašvaldība izsludina Pašvaldības projektu konkursu 2020

Nemainīgi jau vairākus gadus Pārgaujas novada pašvaldība organizē projektu konkursu, kura mērķis ir veicināt Pārgaujas novada iedzīvotāju dzīves vides sakārtošanu un uzlabošanu, sekmējot sadarbību starp pašvaldību, iedzīvotājiem un uzņēmējiem, kā arī iedrošināt iedzīvotājus īstenot pašu idejas.

Pārgaujas novada pašvaldība izsludina 2020. gada konkursu, un interesentiem no 23. marta līdz 17. aprīlim ir iespējams iesniegt savas idejas pieteikumu un iegūt finansējumu tās īstenošanai.

Konkursā var piedalīties:

  • biedrība un nodibinājums, kura juridiskā adrese ir Pārgaujas novadā;
  • citu biedrību un nodibinājumu teritoriālās struktūrvienības, kas darbojas Pārgaujas novadā;
  • fizisku personu neformālās grupas, kurās apvienojušies no 3 līdz 10 vietējie iedzīvotāji, no kuriem vismaz viens ir sasniedzis 18 gadu vecumu.

Viens pretendents viena projektu konkursa ietvaros var iesniegt vienu pieteikumu, kas jārealizē tikai Pārgaujas novada pašvaldības teritorijā. Pašvaldības finansējums vienam projektam nepārsniedz EUR 500, ietverot visus nodokļu maksājumus, kas saistīti ar projekta kopējām izmaksām. Projektam var būt arī sponsoru līdzfinansējums, ja kopējais projekta realizācijai nepieciešamais finansējums pārsniedz EUR 500.

Konkursa kopējais finansējums ir samazināts, un 2020. gadā ir EUR 2000 un tiek atbalstīti projekti vienā aktivitātē:

  • vides un infrastruktūras sakārtošana un labiekārtošana.

Projektu īstenošanas laiks: 2020. gada 1. maijs – 2020. gada 1. novembris.

Vairāk par konkursa kārtību iespējams uzzināt, iepazīstoties ar konkursa nolikumu, kas publicēts pašvaldības mājaslapas www.pargaujasnovads.lv sadaļā “Pārgaujas novada projektu konkurss 2020”.

Jautājumu gadījumā varat sazināties ar projektu vadītāju Evu Meijerei, zvanot pa tālruni 27324346 vai rakstot elektroniski uz eva.meijere@pargaujasnovads.lv.

Aicinām novada biedrības, kā arī citus interesentus, izmantot iespēju un realizēt labas, īpaši radošas un ilgtspējīgas idejas


Projektu konkursa dokumentācija:

Pašvaldības projektu konkursa nolikums
Pieteikuma veidlapa
Dalībnieku saraksts
Līguma forma
Projekta atskaite

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv