27.10.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1119, pašlaik vēro: 16.

» PAŠVALDĪBA » PROJEKTI, FONDU AKTUALITĀTES » AktualitātesIzvērtēti Pārgaujas novada pašvaldības projektu konkursa pieteikumi

No 2020. gada 23. marta līdz 17. aprīlim tika pieņemti Pārgaujas pašvaldības projektu konkursa pieteikumi. Konkursa mērķis ir veicināt Pārgaujas novada iedzīvotāju dzīves vides sakārtošanu un uzlabošanu, sekmējot sadarbību starp pašvaldību, iedzīvotājiem un uzņēmējiem, kā arī iedrošināt iedzīvotājus īstenot pašu idejas.

Pārgaujas novada pašvaldības projektu konkursā varēja piedalīties Pārgaujas novada administratīvajā teritorijā reģistrētas biedrības un nodibinājumi, citu biedrību un nodibinājumu teritoriālās struktūrvienības, kas darbojas Pārgaujas novadā, kā arī fizisku personu neformālās grupas, kurās apvienojušies no 3 līdz 10 vietējie iedzīvotāji, no kuriem vismaz viens ir sasniedzis 18 gadu vecumu. Viens pretendents viena projektu konkursa ietvaros varēja iesniegt vienu pieteikumu, kas jārealizē tikai Pārgaujas novada pašvaldības teritorijā. Pašvaldības finansējums vienam projektam nepārsniedz EUR 500, ietverot visus nodokļu maksājumus, kas saistīti ar projekta kopējām izmaksām. Projektam var būt arī sponsoru līdzfinansējums, ja kopējais projekta realizācijai nepieciešamais finansējums pārsniedz EUR 500.


Šogad projektu konkursā tika pieņemti pieteikumi vienā aktivitātē – vides un infrastruktūras sakārtošana un labiekārtošana. Kopā tika saņemti divi projektu pieteikumi, kuri jāīsteno laikā no 2020. gada 1. maija līdz 2020. gada 1. novembrim. Projektu pieteikumus vērtēja komisija, kuras sastāvā bija Pārgaujas novada pašvaldības izpilddirektore Maruta Drubiņa, Finanšu nodaļas vadītāja Līga Medne, Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Eva Meijere, teritorijas plānotājs Ingvilds Krišjānis Baltpurviņš un sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste Iluta Beķere. Izvērtējot projektu pieteikumus, tika nolemts, ka abi iesniegtie projektu pieteikumi tiks atbalstīti.


Atbalstītie projekti:

 

AKTIVITĀTE: VIDES UN INFRASTRUKTŪRAS SAKĀRTOŠANA UN LABIEKĀRTOŠANA/PIEŠĶIRTAIS FINANSĒJUMS KOPĀ: 1000 EUR

PROJEKTA NOSAUKUMS

IESNIEDZĒJS

PIEŠĶIRTAIS FINANSĒJUMS

1.

Zaļā klase āra nodarbībām un brīvā laika pavadīšanai pie Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskolas

Neformālā grupa “Mēs Raiskumam”

500.00 EUR

2.

Rotaļu laukuma pilnveidošana Pārgaujas novada Rozulā

Neformālā grupa “Rozbeķu aktīvisti”

500.00 EUR

 

Paldies visiem projektu pieteicējiem par idejām! Vēlam veiksmi projektu realizēšanā!© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv