29.10.2020, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atkārtotu (trešo) izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola” pārdošanai
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
563, pašlaik vēro: 35.

» PAŠVALDĪBA » PROJEKTI, FONDU AKTUALITĀTES » AktualitātesStalbes pamatskolā tiks realizēts projekts “Daba cilvēkam, cilvēks dabai”

Maija mēnesī Stalbes pamatskola saņēma priecīgu informāciju, ka apstiprināts Nordplus projekts. Nākamos divus mācību gadus skola realizēs projektu “Daba cilvēkam, cilvēks dabai” ( “Nature for people- people for Nature”).
Projekta koordinatori ir Stalbes pamatskola un skolotāja Māra Buša. Projekta partneri ir Plateliai ģimnāzija no Plunges reģiona Lietuvā un Hjambakas skola no Dānijas. Projekta tēma izvēlēta tāpēc, ka visas skolas ir ekoskolas un vides jautājumiem ir nozīmīga vieta skolas dzīvē. Kopējais projekta finansējums ir 13860 eiro, ko finansē Zviedrijas augstākās izglītības komiteja. 2020. gada rudenī 5 skolēni un 2 skolotāji no katras skolas tiksies Lietuvā, 2021. gada pavasarī dosimies uz Dāniju, bet projekta noslēguma tikšanās 2021. gada rudenī būs Stalbē.  Stalbes pamatskolai šis būs 4. projekts, kas tiks īstenots Nordplus programmā.


Māra Buša
,
Stalbes pamatskolas skolotāja, projekta koordinatore


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv