29.10.2020, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atkārtotu (trešo) izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola” pārdošanai
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
495, pašlaik vēro: 21.

» PAŠVALDĪBA » PROJEKTI, FONDU AKTUALITĀTES » AktualitātesRaiskuma apkaimes iedzīvotāju tikšanās

Raiskuma pagasts, atrodoties Cēsu rajona lauku partnerības teritorijā, ir daļa no projekta “KOPA”. Tā mērķis ir sekmēt kopienu iesaisti savu vajadzību apzināšanā un risinājumu īstenošanā, sniedzot tām atbalstu un stiprinot to ilgtspējīgu izaugsmi. Jau iepriekš notikušas 2 darbnīcas un tikšanās Raiskuma aktīvajiem iedzīvotājiem kopā ar projekta koordinatorēm. Tikšanās laikā tika apzinātas vajadzības un problēmas Raiskuma vietējās kopienas attīstībā un spēcīgākas vietējās piederības veidošanā. Lai to sekmētu un veicinātu, plānots organizēt Raiskuma apkaimes svētkus septembrī ar Raiskuma uzņēmēju, amatnieku, meistaru, talantīgu cilvēku piedalīšanos. Ņemot vērā to, ka tuvojas Administratīvā teritoriālā reforma, ir ļoti būtiski saglabāt vietējās piederības sajūtu un stiprināt savas kopienas garu.

Tieši tāpēc vēlamies apzināt aktīvākos Raiskuma iedzīvotājus, un 19. augustā plkst. 14.00 aicinām uz tikšanos Raiskuma pagasta bibliotēkā, jo Jūsu viedoklis un domas būtu ļoti noderīgas.

Pasākuma laikā izskanēs pieredzes stāsts no Kristīnes Kalējas, kura ir RADU tirgus idejas autore. Viņa dalīsies savās zināšanās un praksē šādu tirdziņu un tieši vietējās kopienas motivēšanai, un piederības sajūtas stiprināšanai.

Raiskuma iedzīvotāj, šoreiz nepaliec mājās - nāc, izsaki savu viedokli un iesaisties!

Ja radušies papildus jautājumi, sazinieties ar Raiskuma pagasta bibliotekāri Gitu Vilciņu 28761006

Projektu ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu īsteno četri partneri – biedrība “Pierīgas partnerība” (vadošais partneris), biedrība “Darīsim paši!”, biedrība“Cēsu rajona lauku partnerība”, biedrība“PPP biedrība “Ziedzeme”.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv