05.06.2020, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
  ...
 • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
  ...
 • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
  Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
118, pašlaik vēro: 25.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaPubliskā apspriešana par nodomu noteikt aizliegumu ģenētiski modificēto kultūraugu audzēšanai Pārgaujas novadā

Informējam, ka Pārgaujas novada dome 21.05.2015. ir pieņēmusi lēmumu “Par nodomu noteikt aizlieguma termiņu ģenētiski modificēto kultūraugu audzēšanai Pārgaujas novadā” (protokols Nr.5,3§) uz, kura pamata pašvaldība aicina iedzīvotājus un ieinteresētās personas būt atsaucīgiem un rakstiski, ievērojot Dokumentu juridiskā spēka likumā un Elektronisko dokumentu likumā noteiktās prasības, no 25.05.2015. līdz 25.06.2015. iesniegt viedokļus, priekšlikumus un iebildumus par ģenētiski modificēto kultūraugu audzēšanas aizliegumu visā Pārgaujas novada administratīvajā teritorijā.

Viedokļus, priekšlikumus un iebildumus var iesniegt Pārgaujas novada pašvaldības:

 • administratīvajā centrā „Iktēs”, Stalbē, Stalbes pagastā, Pārgaujas novadā, LV-4151, pašvaldības darba laikā;
 • pagastu pārvaldēs:
  • „Pagastmājā”, Raiskumā, Raiskuma pagastā, Pārgaujas novadā, LV-4146, pašvaldības darba laikā;
  • „Tautas namā”, Plācī, Straupes pagastā, Pārgaujas novadā, LV-4152, pašvaldības darba laikā.

Par termiņu aizliegumam audzēt ģenētiski modificētos kultūraugus Pārgaujas novada administratīvajā teritorijā ir izteikts priekšlikums noteikt uz nenoteiktu laiku.

Iebildumu neiesniegšana pašvaldības noteiktajā termiņā uzskatāma par piekrišanu aizlieguma noteikšanai.

Ar informāciju, kas ir Ģenētiski modificētā pārtika, tās ietekme uz cilvēku veselību riskiem un citiem jautājumiem var iepazīties norādītajā hipersaitē:  http://www.zemesdraugi.lv/lv/ko-mes-daram/gmo/gm-partika© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv