31.05.2020, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1029, pašlaik vēro: 24.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaAr Zivju fonda atbalstu palielināti zivju resursi Auciema ezerā

Pārgaujas novada pašvaldība īstenojusi projektu “Zivju mazuļu iegāde zivju resursu atjaunošanai Pārgaujas novada ūdenstilpēs”, kas īstenots Zivju fonda pasākumā “Zivju resursu pavairošana un atražošana publiskajās ūdenstilpēs un ūdenstilpēs, kurās zvejas tiesības pieder valstij, citās ūdenstilpēs, kas ir valsts vai pašvaldību īpašumā, kā arī privātajās upēs, kurās ir atļauta makšķerēšana”. Zivju fonda padome projektu apstiprinājusi 2015.gada 19.martā (Zivju fonda padomes 2015.gada 19.marta sēdes protokols Nr.162). Zivju fonda piešķirtais finansējums projekta īstenošanai ir 2 460 euro, nepieciešamo līdzfinansējumu nodrošina Pārgaujas novada pašvaldība.

Projekta ietvaros Auciema ezerā ielaisti astoņi tūkstoši līdaku mazuļi, kurus piegādājusi SIA “Rūjas zivju audzētava”. Plānots līdz septembrim palielināt arī zivju resursus Raiskuma ezerā, ielaižot zandarta mazuļus, kas arī tiks īstenots kā daļa no apstiprinātā Zivju fonda projekta.

Jautājumu gadījumā par projektu realizācijas gaitu sazināties ar Pārgaujas novada pašvaldības Vides aizsardzības inspektoru Agri Ķesu (t: 26392069, e-pasts: agris.kesa@pargaujasnovads.lv).26392069

Informāciju sagatavoja:

Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Baiba Zvejniece

un Vides aizsardzības inspektors Agris Ķesa© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv