31.05.2020, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
  ...
 • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
  ...
 • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
  Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1073, pašlaik vēro: 25.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaKur tu uzzini/meklē informāciju par notikumiem, aktualitātēm Pārgaujas novadā?

Jūnija aptaujā kopējais respondentu skaits sasniedza 96.

 • Aptaujas rezultāti rāda, ka vairāk kā divas trešdaļas interesentu informāciju par Pārgaujas novada dzīvi un aktivitātēm saņem no mājaslapas.
 • Tikai desmitā daļa vajadzīgo informāciju atrod pašvaldības informatīvajā izdevumā "Pārgaujas novada vēstis".
 • Tikai pāris respondenti norāda, ka informāciju iegūt dodas uz pašvaldību personīgi vai pārrunā aktuālos notikumus ar ģimeni vai draugiem.
 • 5% respondentu norāda vēl citus avotus, kur gūst informāciju.

SECINĀJUMI:

Respondenti, kas norādījuši, ka informāciju gūst no pašvaldības izdevuma "Pārgaujas novada vēstis", kā informācijas pamatieguves vietu izmanto arī mājaslapu pargaujasnovads.lv. Respektīvi aptuveni tikai 10% lietotāju, kas ieskatās mājaslapā, seko līdzi informācijai arī novada avīzē, bet vairāk kā 60%, kas lieto mājaslapu, avīzi nenorāda kā informācijas ieguves veidu.

AICINĀJUMS:

Paldies respondentiem, kuri piedalījās jūnija aptaujā!

Aicinam ikvienu iesūtīt ieteikumus Sabiedrisko attiecību speciālistei uz stefanija.jancevska@pargaujasnovads.lv, par pašvaldības informatīvā izdevuma "Pārgaujas novada vēstis" saturiskajiem uzlabojumiem, lai līdztekus mājaslapai arī avīze sasniegtu lielāku lasītāju interesi no auditorijas, kas pamatā, sekojot līdzi novada dzīvei, izmanto mājaslapu vai "Twitter" kontu.


Aptauja uzrāda, ka nedaudz tiek izmantoti arī citi informācijas kanāli, kuri nav minēti aptaujā. Labprāt tiek gaidīta arī informācija par to, kas ir šie kanāli un cik tie ir nozīmīgi ikdienas ziņu gūšanai par pašvaldībā notiekošo.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv