27.05.2020, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
2179, pašlaik vēro: 58.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaDarbu uzsāk Iritas Stjades ģimenes ārsta, arodveselības un arodslimību ārsta prakse
Ar 3. augustu Pārgaujas novada Plācī, bijušā "Doktorāta" telpās darbu uzsāk jauna ģimenes ārste. Ārsta palīgs: Milda Abzalone. Darba laika grafiks pieejams šeit.

Aplūkot jaunās, ar pašvaldības atbastu, nesen izrenovētās darba telpas un apsveikt Dr. Stjadi ar darba gaitu uzsākšanu mūsu novadā, ieradās arī pašvaldības pārstāvji un priekšsēdētājs Hardijs Vents ar izilddirektori Marutu Drubiņu. Līdz ar vēlējumiem novadā justies kā mājās, Dr. Stjade telpu izdekorēšanai no priekšsēdētāja saņēma arī trīs rāmētas Pārgaujas novada ainavas.

  

 

Daktere pati atklāj, ka viņai ļoti patīk lietas ar vēsturi un personību, tāpēc noteikti saglabāšot vecmodīgos, bet labā stāvoklī esošos krēslus uzgaidāmajā telpā. Tāpat arī, ja vien nevienam nebūs iebildumu, saglabāts tiks, nu jau par senatnīgu uzskatāms, failu skapis. "Es mīlu koku. Tas ir silts un dod mājīgumu. Var jau nopirkt metāla skapjus ar cieši slēģotām lādēm, bet manuprāt tas ir neglīti un auksti, "izsakās Dr.Stjade.Informāciju sagatavoja:
Stefānija Jančevska
Pārgaujas novada Sabiedrisko attiecību un jauniešu lietu speciāliste


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv