30.05.2020, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
759, pašlaik vēro: 27.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaVia Hanseatica arī augustā aicina piedalīties konkursā, iepazīstot Pārgaujas novadu!


Tā kā augusts ir viens no populārākajiem atvaļinājuma mēnešiem, tūrisma maršruta Via Hanseatica komanda atsaukusies ierosinājumam pagarināt konkursu, kas izsludināts sociālā tīkla Facebook vientē www.facebook.com/ViaHanseaticaLatvija. Konkursa dalībniekiem līdz 7.septembrim jāpaviesojas vismaz piecos tūrisma objektos Pārgaujas novadā, jārod atbildes uz uzdotajiem jautājumiem vai jāizpilda uzdevumi un kopā ar fotogrāfijām, kas tapušas tūrisma objektos, informācija jānosūta uz epastu viahanseatica@vidzeme.lv. Konkursa galvenā balva – iespēja nakšņot Ungurmuižas apartamentos 2 personām (ar brokastīm) uzvarētājam sev tīkamā laikā.

 

Konkursa uzvarētājs izlozes kārtībā tiks noteikts 9.septembrī, par to paziņojot Facebook kontā, gan arī sazinoties ar laimīgo balvas ieguvēju personīgi.

KONKURSA NOTEIKUMI:

1)                     Kļūsti par Via Hanseatica sekotāju Facebook profilā http://www.facebook.com/ViaHanseaticaLatvija un komentāru sadaļā pie ziņas par konkursu atzīmē draugus vai ģimenes locekļus, ar kuriem dosies ceļojumā!

2)                     Paviesojies vismaz 5 no 11 norādītajiem tūrisma objektiem Pārgaujas novadā; tūrisma objektu saraksts pieejams šeit

 

 

 

3)                     Apmeklējuma laikā atrodi atbildes uz tūrisma objekta saimnieku sagatavotajiem jautājumiem vai izpildi minēto uzdevumu (uzdevumi atrodami tūrisma objektu sarakstā)

4)                     Iemūžini sevi un savus ceļojuma biedrus fotogrāfijā katrā no apmeklētajiem objektiem (novērtēsim, ja būsi radošs un asprātīgs)

5)                     Līdz 2015.gada 7. septembrim atsūti e-pastu uz viahanseatica@vidzeme.lv , norādot:

 

-savu vārdu, uzvārdu, kontakttālruni un novadu, kurā dzīvo

- objektus, kuros paviesojies

- atbildes uz uzdotajiem jautājumiem/uzdevumiem

- fotogrāfijas no viesošanās objektos

 

Uzvarētājs tiks noteikts izlozes kārtībā 2015.gada 9.septembrī. Laimīgā vārdu, uzvārdu paziņosim Via Hanseatica Facebook kontā, kā arī sazināsimies ar uzvarētāju personīgi.

 

Konkursa organizētāji patur tiesības konkursa dalībnieku iesūtītās fotogrāfijas  izmantot publicitātes nodrošināšanai masu medijos un sociālajos tīklos!

 

Papildu informācijai sazinieties, rakstot uz viahanseatica@vidzeme.lv vai rudite.vasile@pargaujasnovads.lv .

 

VĒLAM VEIKSMI! LAI JAUKS CEĻOJUMS PĀRGAUJAS NOVADĀ UN SAULAINA VASARA!

 

Par citiem tūrisma objektiem Via Hanseatica maršrutā vari uzzināt, apmeklējot www.viahanseatica.info .

 

 

***

Kas ir tūrisma maršruts „Via Hanseatica”

Via Hanseatica ir tūrisma maršruts, kas savieno vairāku valstu pilsētas – Sanktpēterburgu, Narvu un Ivanovogorodu, Tartu, Valku un Valgu, Valmieru un Siguldu.

Katrs ceļojums sākas jau ar pirmo sperto soli – un katrs nākamais palīdz atklāt jaunus ceļus un jaunus galamērķus. Mazāk iepazītās vietas sniedz patīkami satraucošu atklājēja prieku. 580 km garais ceļš starp Rīgu un Sanktpēterburgu var šķist sīks pasaules kartē, taču tas glabā noslēpumu, neskartu dabu, piedīvojumu un viesmīlīgus cilvēkus.

 

Nododoties iecienītākajai ceļošanas kompānijai – ar ģimeni, vai dedzīgi sekojot savai interesi – dabas vērošanai, piedzīvojumu meklēšanai vai kultūras baudīšanai – ir radīti īpaši Via Hanseatica maršruti, kas piepildīti ar pārsteidzošām norisēm, kuras piedzīvot, sajust un izgaršot.

 

Text Box: SAZINIES AR MUMS:
 
 MUMS
Apmeklē http://www.viahanseatica.info un izpēti visu pats!

© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv