25.05.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
911, pašlaik vēro: 31.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaErudīcijas konkursā


Mūsdienu zināšanu pārbaudes konkursā "Kas notiek?", ko jau 16 gadus rīko laikraksts "Diena", kopā ir piedalījušies šajos gados vairāk nekā 370 000 9. klašu skolēnu. Šogad, iesaistījušies arī 9.kl. no Stalbes vidusskolas.

Konkurss ir individuāla spēku pārbaude vienā kārtā, kurā katrs jaunietis var pārbaudīt savas zināšanas un atmiņu. Konkursa «Kas notiek?» mērķis ir veicināt jauniešu interesi par pēdējā gada politiskajiem, sabiedriskajiem, kultūras, sporta un citiem notikumiem Latvijā un pasaulē, kas bijuši atspoguļoti plašsaziņas līdzekļos.

Konkurss šogad tiek translēts tiešraidē, 23. oktobrī. Tajā
Latvijā populārās grupas «OLAS» mūziķi Arvis Reiks un Žanis Pavlovskis uzdod konkursa dalībniekiem 35 konkursa jautājumus, uz kuriem skolēni atbild no savu klašu soliem.

Šajā nacionālajā jauniešu erudīcijas pārbaudē tiks noteiktas piecas uzvarētāju klases un pieci individuālie uzvarētāji – pa vienam no Latgales, Kurzemes, Rīgas, Vidzemes un Zemgales un tie paziņoti 27. novembrī ar svinīgu uzvarētāju dienu Rīgā.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv