30.05.2020, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
258, pašlaik vēro: 29.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaPar pacientu pārreģistrēšanu pie Dr. Stjades - Plāča

Jau trīs mēnešus Pārgaujas novadā, Plācī, bijušā "Doktorāta" telpās, ģimenes ārsta arodveselības un arodslimību ārsta praksi veic Dr. Irita Stjade.

Vēlamies vērst uzmanību, ka nelielas izmaiņas ir izveidojušās ārsta palīdzes Ingas Mednes pieņemšanas laikos. Ar tiem var iepazīties šeit: Ģimenes ārsta arodveselības un arodslimību ārsta prakse PLĀCĪ.

Ārsta palīdze aicina iedzīvotājus, kuri savulaik bijuši reģistrēti kā pacienti pie Dr. Kapzemas, laicīgi pārreģistrēties pie Dr. Stjades. Lai pārreģistrētos nepieciešams aizpildīt reģistrācijas anketu. To iespējams aizpildīt "Doktorāta" darba laikā. Pārreģistrāciju ir nepieciešams veikt, jo pacienti automātiski no Dr. Kapzemas netiek pārreģistrēti pie Dr. Stjades. Ārsta palīdze, Inga Medne, uzsver, ka šobrīd vēl ir pietiekoši daudz pacientu, kas par to nav informēti un nav veikuši pārreģistrāciju un šajā gadījumā viņi neskaitās reģistrējušies pie ģimenes ārsta "Doktorātā".

Pierakstīšanās pie ārstes Dr. Stjades notiek pēc iepriekšēja pieraksta pa tālr. 64132230.

Akūto pacientu pieņemšana notiek ārsta pieņemšanas pirmajā stundā, pārējā laikā - pēc iepriekšējā pieraksta, zvanot uz tālr. 64132230.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv