30.05.2020, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
409, pašlaik vēro: 24.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaPasniegti LR Veselības ministrijas Atzinības un Pateicības raksti Cēsu zobārstniecības nozares darbiniekiem

Pateicībā veselības aprūpes darbiniekiem par viņu ilggadējo un godprātīgo darbu, valsts svētku priekšvakarā 2015.gada 13.novembrī, Veselības ministrs Dr.Guntis Belēvičs pasniedza Atzinības un Pateicības rakstus Cēsu  novada veselības aprūpes nozares darbiniekiem par ilggadēju un godprātīgu darbu,  kā arī nozīmīgu ieguldījumu iedzīvotāju veselības aprūpē  un stiprināšanā.

Ministrs pasniedza Pateicības rakstus zobārstniecību darbiniekiem par ilggadēju un profesionālu darbu zobārstei – zobu protēzistei Aijai Sīlei no Cēsīm, zobu tehniķim Valdim Ozoliņam no Cēsīm, zobārstei Vijai Kreilei no Cēsīm, zobārstei Irinai Prutānei no Rīgas, zobārstei Silvijai Vahmistrovai no Rīgas. Ministrs pasniedza Atzinības rakstu par ilggadēju un godprātīgu darbu zobārstei Edītei Lapsai no Valkas.

 

Valdes priekšsēdētāja                                                        
Terēze Bērzupe
© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv