26.05.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
281, pašlaik vēro: 31.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaBalvu par mūža ieguldījumu aktiermākslā saņem Uldis Dumpis


23. novembrī skatītājiem visā Latvijā bija iespēja vērot tiešraidē, LTV1 ēterā un Latvijas Radio 1 programmā, no plkst. 21.15, Spēlmaņu nakts pasākumu un teātra balvu pasniegšanas ceremoniju. Spēlmaņu nakts ir ikgadēji ar interesei un intrigu gaidīts kulminācijas punkts Latvijas teātra skatuves un kultūras dzīvē, kurš tiek atzīmēta laikmetīgā teātra tēva Eduarda Smiļģa dzimšanas dienā.

Papildus 17 Skatuves naglas nomināciju ieguvējiem, Grand Prix balvai, balvu par mūža ieguldījumu aktiermākslā, godpilni saņēma gan pašu mājās, gan ārpus mūsu zemes robežām pazīstamie latviešu kino un teātra aktieri, Latvijas Nacionālā teātra grandi, Uldis Dumpis un Ģirts Jakovļevs.Foto: Kristaps Kalns, Dienas mediji

Kā presē izteikusies Latvijas Teātra darbinieku savienības priekšsēdētāja Daiga Šiliņa, abi šie cilvēki ir uztverami kā komplekts. Viņai tie ir tuvākie un mīļākie kolēģi teātrī. "Pirmo reizi balsojot par šo balvu, Teātra darbinieku savienības sēdē gandrīz nemaz nebija diskusiju. Mūža balvas ieguvējiem paldies grib pateikt ne tikai teātri, bet arī skatītāji," uzsver Šiliņa.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv