26.05.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
138, pašlaik vēro: 17.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaPar pašvaldības informatīvo izdevumu (avīzīti)

Sakarā ar svētkiem šajā mēnesī, decembra izdevumam "Pārgaujas novada vēstis", iedzīvotājus lūdzam iesūtīt materiālus  nedaudz ātrāk kā ierasts - līdz 11.decembrim (ieskaitot), sūtot info uz avize@pargaujasnovads.lv!

Pārgaujas novada pašvaldība veido ikmēneša, bezmaksas informatīvo izdevumu ar nosaukumu "Pārgaujas novada vēstis" ar mērķi informēt iedzīvotājus par galvenajām aktualitātēm un notikumiem gan pašvaldībā, gan novadā. Izdevumā tiek iekļautas ziņas par pašvaldības domes pieņemtajiem lēmumiem, jaunākajiem izstrādātajiem dokumentiem, iedzīvotāji tiek iepazīstināti ar pašvaldības darbu un novada dzīvi, īstenotajām vietējā, nacionālā un starptautiskā mēroga iniciatīvām un projektiem, kā arī izdevumā tiek sniegta informācija par gaidāmajiem kultūras, izglītības un plānošanas notikumiem.

Informatīvai izdevums "Pārgaujas novada vēstis" tiek izdots reizi mēnesī 1700 eksemplāros. Izdevums tiek nogādāts līdz novada iedzīvotāju pastkastītēm, taču "Pārgaujas novada vēstis" iespējams saņemt arī novada visu trīs pagastu pārvaldēs.

Materiālus informatīvajam izdevumam iesūtīt tikai elektroniskā formātā (Word dokuments), ja rakstam klāt ir foto - to jānosūta atsevišķā failā, ar tādu pašu nosaukumu kā raksts (foto jābūt augstas izšķirtspējas (liela izmēra)).

Ar pašvaldības informatīvo  izdevumu iespējams iepazīties arī pašvaldības mājas lapā - sadaļā PĀRGAUJAS NOVADA VĒSTIS


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv