27.05.2020, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1222, pašlaik vēro: 27.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» Sākumlapa21 pašvaldība apvienojas iniciatīvā „Cilvēkam un videi”

Atsaucoties atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma „ZAAO” aicinājumam, 18. martā 21 Vidzemes pašvaldība ar parakstu apliecināja savu apvienošanos kopīgam darbam Latvijas simtgadei veltītajā iniciatīvā „Cilvēkam un videi”. Iniciatīva paredz apvienot vidzemnieku gudrību, idejas, resursus un darbaspēku, lai līdz 2018. gada 18. novembrim kopīgiem spēkiem Vidzemē paveiktu 100 labus darbus vides sakārtošanas un pilnveidošanas jomā.


Parakstītā
iniciatīvā „Cilvēkam un videi”

„Iniciatīvas „Cilvēkam un videi” ietvaros aicinām paveikt nozīmīgus un lielus darbus – darbus, kas pilnveido un izdaiļo apkārtējo vidi, kā arī izglīto sabiedrību vides jautājumos. Apvienosim savas idejas, resursus un prasmīgās darba rokas, lai kopīgi dāvātu Latvijai tās 100. jubilejā skaistu Vidzemi,” aicina “ZAAO” valdes priekšsēdētājs Aivars Sirmais.

Iesaistīties 100 labo vides darbu veikšanā aicina arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, Latvijas valsts simtgades biroja vadītāja Linda Pavļuta un Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis Andris Jaunsleinis. Skatīt video

Apņemšanos strādāt pie kopīgās dāvanas Latvijai šodien apliecināja Alojas, Amatas, Apes, Jaunpiebalgas, Balvu, Beverīnas, Burtnieku, Cēsu, Kocēnu, Krimuldas, Mazsalacas, Naukšēnu, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas, Rugāju, Salacgrīvas, Smiltenes, Valkas, Viļakas novadu un Valmieras pilsētas pašvaldība. Plānots, ka tuvākajā laikā iniciatīvai pievienosies arī Baltinavas, Līgatnes, Limbažu, Rūjienas, Saulkrastu, Strenču un Vecpiebalgas novadi.


 "ZAAO" 18. marta kopsapulces dalībnieki

Pievienoties iniciatīvai „Cilvēkam un videi”, piesakot savu darbu, ir aicināts ikviens iedzīvotājs vai iedzīvotāju grupa, nevalstiska organizācija, uzņēmums, pašvaldība, valsts vai pašvaldības iestāde. Plašāku informāciju, kā arī iespēja pieteikt savu darbu – dāvanu Latvijai 100. dzimšanas dienā skatiet šeit.

“ZAAO” ir pašvaldību dibināts uzņēmums, kas nodrošina kvalitatīvus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus 28 novados. 2015. gadā uzņēmums saņēma Valsts vides dienesta apbalvojuma "Zaļās izcilības balva" augstāko vērtējumu.

Papildu informācija:
Līga Ivanova
Projekta „100 darbi Latvijai” koordinatore
liga@ekomedia.lv
Tālr.: 26464686© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv