25.05.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
883, pašlaik vēro: 52.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaNo 1.aprīļa var iegādāties abonementa biļetes CATA apkalpotajos maršrutos

Sākot ar 2016.gada 1.aprīli, AS CATA piedāvās pasažieriem deviņu veidu abonementa biļetes 149 reģionālajos vietējās nozīmes un starppilsētu maršrutos Rīgas un Vidzemes plānošanas reģionos. Tādējādi pasažieri, kuri ar noteiktu regularitāti izmanto sabiedriskā transporta pakalpojumus, par braucienu varēs maksāt lētāk. Pasažieri abonementa biļetes var iegādāties kādā no četrām AS CATA filiālēm, kā arī Cēsu, Siguldas vai Limbažu autoostās.

AS CATA nodrošina pasažieru pārvadājumus 60 vietējās nozīmes maršrutos bijušajā Cēsu rajonā, 29 – bijušajā Rīgas rajonā un 25 – bijušajā Limbažu rajonā, kā arī 35 starppilsētu maršrutos, un turpmāk pasažieriem būs iespēja iegādāties abonementa biļetes, kuras būs derīgas, braucot kādā no attiecīgā pārvadātāja apkalpotajiem maršrutu posmiem. Iedzīvotājiem būs pieejamas deviņu veidu abonementa biļetes – mēneša biļetes braucieniem vienā vai abos virzienos darbdienās, kā arī braucieniem turp un atpakaļ visās mēneša dienās. Attiecīgās biļetes regulārajiem pasažieriem nodrošinās 20% atlaidi. Pasažieriem būs pieejamas arī piecu, septiņu un divu nedēļu abonementa biļetes, kā arī atsevišķos maršrutos tiks noteikta konkrēta mēneša maksa par sabiedriskā transporta pakalpojumu izmantošanu.

Abonementa biļetes pasažieri varēs iegādāties AS CATA biroja ēkā Cēsīs vai kādā no uzņēmuma filiālēm, kas atrodas Saulkrastos, Ainažos un Ērgļos. Iedzīvotāji attiecīgās biļetes var iegādāties arī Cēsu, Siguldas vai Limbažu autoostās. Lai noskaidrotu papildu informāciju saistībā ar abonementa biļešu veidiem vai to iegādes iespējām, pasažieriem ir iespēja rakstīt pārvadātājam uz e-pastu cata@cata.lv vai zvanīt pa tālruni 64122121.

Plānots, ka līdz 2016.gada 1.maijam visu pasažieru pārvadātāju apkalpotajos maršrutos pakāpeniski tiks ieviestas abonementa biļetes. Šobrīd Autotransporta direkcija turpina veikt pārrunas ar pasažieru pārvadātājiem un autoostu pārstāvjiem par abonementu biļešu ieviešanas risinājumiem. Piedāvājot pasažieriem abonementa biļetes, iedzīvotāji tiks piesaistīti regulārajam sabiedriskajam transportam, tādējādi samazinot to pasažieru skaitu, kuri izmanto nelegālo pārvadātāju pakalpojumus vai privāto automašīnu.Par valsts SIA Autotransporta direkciju:
Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.Informāciju sagatavoja:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv