31.05.2020, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1210, pašlaik vēro: 22.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaAicinām pieteikt dalību dziedātāju konkursā "Dziedam dabā"

Kempings "Klintis", kas atrodas pašā gleznainās Vidzemes akmeņainās jūrmalas sirdī - jūras krastā pie Veczemju klintīm, sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldes Vidzemes reģionālo administrāciju, Salacgrīvas novada domi un Salacgrīvas novada Mūzikas skolu 2016. gada 2. jūnijā organizē jau otro jauno dziedātāju konkursu - "Dziedam dabā"!

Konkurss “Dziedam dabā” sniedz iespēju jaunajiem dziedātājiem pārstāvēt savu novadu un tā izglītības iestādi, parādīt savu talantu un prasmes, kā arī attīstīt uzstāšanās kultūru. Konkursa mērķis – tuvināt bērnus dabai, iepazīstināt viņus ar tajos notiekošajiem procesiem (paralēli konkursam būs iespēja darboties radošajās studijās un uzzināt daudz interesantu faktu par Ziemeļu biosfēras rezervātu) un pierādīt, ka, par spīti daudzajām mūsdienu tehnoloģijām un sasniegumiem mūzikas atskaņošanas jomā, cilvēka balss ir un paliek visskaistākais “instruments”.

Konkursā aicināti piedalīties solisti un mūzikas kolektīvi (vecumā no 5 līdz 18 gadiem) no Vidzemes reģiona un Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta teritorijā esošo novadu izglītības un pirmsizglītības iestādēm. Būsim pagodināti, ja arī Pārgaujas novada jaunie mākslinieki piedalīsies šajā konkursā!

Iepazīties ar konkursa nolikumu un aizpildīt pieteikuma anketu dalībnieki var šeit

Informāciju sagatavoja:
Kempinga „Klintis” administrācija© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv