05.06.2020, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
116, pašlaik vēro: 19.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaAtbalstītie projekti Pašvaldības projektu konkursā 2016

Aprīļa mēnesī pašvaldība izvērtēja iesniegtos projektus Pašvaldības projektu konkursā 2016. Kopā tika saņemti 15 projektu pieteikumi – 12 pieteikumi vides un infrastruktūras sakārtošanas un labiekārtošanas aktivitātē un 3 pieteikumi sabiedriskās kultūras vai izglītojošu pasākumu aktivitātē.

Konkursa mērķis ir veicināt Pārgaujas novada iedzīvotāju dzīves vides sakārtošanu un uzlabošanu, sekmēt sadarbību ar pašvaldību, sabiedrību un novada uzņēmējiem, kā arī iedrošināt novada iedzīvotājus īstenot pašu radītas idejas, kas ir būtiskas novada kopējai attīstībai ilgtermiņā. Projekts ir jāīsteno līdz 2016. gada 1. decembrim. Rezultātu apkopojuma tabulā var redzēt, ka šī gada apstiprinātie projekti būs ilgtermiņa ieguvums Pārgaujas novada iedzīvotājiem un apmeklētājiem. Konkursa budžets bija 4 000 EUR, bet nepieciešamais finansējums 9 projektu īstenošanai ir 3 982 EUR.

Elīna Astahovska,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste