25.05.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
  ...
 • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
  ...
 • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
  Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
857, pašlaik vēro: 56.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaMainīta Auciema pasta nodaļas Raiskumā pakalpojumu saņemšanas vieta

Ņemot vērā zemo pasta pakalpojumu pieprasījuma līmeni Auciema pasta nodaļā Raiskumā, no 2016. gada 12. septembra mainīts pasta nodaļas darbības modelis. Turpmāk pasta pakalpojumi tiks nodrošināti jaunā pakalpojumu sniegšanas vietā - pašvaldībās ēkā "Pagastmājā" (Adrese: Raiskuma pagasts, Pārgaujas novads, LV-4146) katru darba dienu no plkst. 10:00 līdz 11:00. Iedzīvotāji arī turpmāk saņems visus pasta pakalpojumus, kas bija pieejami līdzšinējā nodaļā, vai arī varēs izvēlēties saņemt tos pie pastnieka savā dzīvesvietā.

Auciema pasta nodaļā pieprasījums pēc pieejamajiem pakalpojumiem ir niecīgs, radot ikgadējos zaudējumus VAS "Latvijas Pasts" vairāk nekā 6 000 eiro apmērā. Tāpēc no 12. septembra mainīts pasta nodaļas darbības modelis, iedzīvotājiem arī turpmāk nodrošinot visus nepieciešamos pasta pakalpojumus.

Tāpat kā līdz šim jaunajā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā klientiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pakalpojumi, kurus nodrošina VAS "Latvijas Pasts":
 • preses izdevumu abonēšana,
 • vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana,
 • iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana,
 • pastmarku un aplokšņu iegāde,
 • iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā,
 • naudas pārvedumu izmaksa,
 • komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa,
 • komercpreču iegāde mazumtirdzniecībā.

Jebkuram iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā, ja ir grūtības nokļūt uz pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, pastmarku un aplokšņu iegādi, pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, preses izdevumu abonēšanu, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, iemaksu veikšanu PNS kontā u.c.

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma saņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Auciema pasta nodaļas pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot uz tālruņa numuru 64122008 vai 25709038, un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt pasta sūtījumu.  Savukārt, apmeklējot Cēsu 2.pasta nodaļu, sūtījumu saņemšana ir iespējama katru darba dienu no plkst. 7:00 līdz 18:00 un sestdienās no plkst. 9:00 līdz 13:00 bez iepriekšēja pieteikuma.

Raiskuma pagasta iedzīvotāji tiks informēti par jaunajām pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām, no 5. oktobra saņemot informatīvus paziņojumus savās pastkastītēs.

Par VAS "Latvijas Pasts"

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4200 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām TNS Latvia, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

Papildu informācija:
Eva Puriņa,
sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: pr@pasts.lv; eva.purina@pasts.lv
© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv