25.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
361, pašlaik vēro: 23.

» NOVADS » SPORTS » Aktualitātes
Piedalies Eiropas Sporta nedēļā!
Sporta nedēļas darba laiki apmeklētājiem ar kartēm Pārgaujas novadā:
Auciems: Pirmdienās, trešdienās, piektdienās, no plkst. 17:00-18:00.
Stalbe: Pirmdienās, piektdienās, no plkst. 16:00-17:00.


Ziemeļvidzemes atlētu savienība piedāvā nodarbības profesionāli aprīkotās trenažieru zālēs, īpašs aerobais spēka treniņš "Auciemmuižā".
Vairāk informācijas: www.zas.lv, www.sportsvisiem.lv.
Sports un fiziskās aktivitātes ievērojami sekmē iedzīvotāju labklājību. Tomēr fiziskās aktivitātes līmenis pašlaik nav īpaši augsts un dažās valstīs pat pazeminās. Eiropas Sporta nedēļas mērķis ir mainīt šo situāciju. Nepietiekama fiziskā aktivitāte ne tikai negatīvi ietekmē sabiedrību un cilvēka veselību, bet arī rada ekonomiskas izmaksas.

Eiropas Sporta nedēļas mērķis ir veicināt sportošanu un fiziskās aktivitātes un vairot izpratni par to daudzajām priekšrocībām. Nedēļa domāta ikvienam — neatkarīgi no vecuma, izcelsmes vai fiziskās sagatavotības. Šī nedēļa iedvesmo eiropiešus regulāri būt aktīviem (#BeActive) un sniedz iespēju ikdienā vairāk nodarboties ar sportu un fiziskām aktivitātēm.

Seko līdzi Eiropas Sporta nedēļai arī izmantojot tēmturi "BeActive".


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv