25.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
337, pašlaik vēro: 29.

» NOVADS » SPORTS » AktualitātesPārgaujieši pierāda izturību Valmieras maratonā
        "ZAS (Ziemeļvidzemes atlētu savienība)" sporta kluba dalībnieki no Pārgaujas novada 26.septembrī piedalījās skrējienā „Valmieras maratons” apliecinādami, ka nodarbības trenažieru zālē nebeidzas tikai ar svaru cilāšanu un muskuļu spēks cieši saistās ar izturību. Vairāku gadu treniņi un rīkotās sacensības devuši pārliecību, ka  sports  palīdz pārvarēt, ne tikai distanci, bet būt labā fiziskā formā visā dzīves garumā.

      "Sportlat Tautas skrējiena" 6,2 km distancē ST grupā Gitai Hofmanei- 46. vieta, Margitai Zariņai- 87. vieta, un Daigai Hofmanei  113. vieta. Jāpiebilst, ka minētais skrējiens nedalīja vecuma grupās, kā maratona, pusmaratona un "Nike" distancēs, - vienā grupā skrēja dalībnieces no 19 gadu vecuma un vecākas. Ar ļoti  labu rezultātu "NIKE tautas skrējiena" 12,4 km distanci VN50 grupā veica Ivars Oraševskis, izcīnot 6. vietu savā vecuma grupā.

       Nākamās sacensības, jau šo sestdien Amatas novada Zaubes pamatskolā, kur sacensību dalībnieki sacentīsies vairākos spēka vingrinājumos un 1000 metru krosa distancē (sīkāk www.zas.lv).


Haralds Bruņinieks
B kategorijas fitnesa treneris, "ZAS" sporta klubs


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv