25.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
363, pašlaik vēro: 22.

» NOVADS » SPORTS » AktualitātesLatvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā 4.posms
       Šī gada 26.septembrī Latvijas Tautas Sporta asociācija, sadarbībā ar Ziemeļvidzemes atlētu savienību, rīko Latvijas čempionāta atlētiskajā vingrošanā ceturto posmu Amatas novada Zaubes pamatskolā.

      
Sacensību mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, veicināt estētisko un fizisko attīstību Latvijas iedzīvotāju vidū, iesaistīt jauniešus atlētiskās vingrošanas nodarbībās, sporta aktivitātēs un sacensībās, veicināt Latvijas mazo lauku skolu aktivitātes.

       Sacensību programma paredz svara stieņa spiešanu guļus uz atkārtojumu skaitu, pievilkšanos kārienā, vēderpreses vingrinājumu, tāllēkšanu no vietas, 60 un 1000 metru skrējienus.

Dalība sacensībās - bezmaksas. Dalībnieku reģistrēšana un svēršana no plkst. 11.00 līdz 12.00. Sacensību sākums plkst. 13.00.

Sīkāka informācija www.zas.lv.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv