25.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
316, pašlaik vēro: 27.

» NOVADS » SPORTS » Aktualitātes



Ar labiem startiem lepojoties Pārgaujas sportistiem, noslēdzies Latvijas čempionāta atlētiskajā vingrošanā ceturtais posms
            
Amatas novada Zaubes pagasta pamatskolā 26. septembrī notika Latvijas čempionāta atlētiskajā vingrošanā ceturtais posms, kur dalībnieki sacentās vairākās disciplīnās, svara stieņa spiešanā guļus, pievilkšanās kārienā (vīriešu kategorijā), vēderpreses vingrinājumā un vieglatlētikas disciplīnās 60 metru skrējienā, tāllēkšanā no vietas un 1000 metru skrējienā.

Dalībnieki tika dalīti vecuma un dzimuma kategorijās.

Pusaudžu kategorijā :
1.vieta-Uģis Dainis Liepiņš-Limbažu novads
2.vieta-Artūrs Mēness -Valmiera
3.vieta-Rūdolfs Zass- Valmiera

Jauniešu kategorijā:
1.vieta-Sandijs Ploriņš- Amatas novads
2.vieta-Haralds Rūsis-Valmiera
3.vieta-Toms Plešs-Valmiera
Junioru kategorijā:
1.vieta-Edgars Cunskis-Valmiera
2.vieta-Egīls Lobuzovs-Pārgaujas novads
3.vieta-Imants Bauga -Valmiera
Vīriešu kategorijā:
1.vieta-Jurijs Vaido-Cēsu novads
2.vieta-Oskars Celmiņš-Valmiera
3.vieta-Juris Liniņš-Limbažu novads

Senioru kategorijā:
1.vieta-Ivars Oraševskis-Pārgaujas novads
2.vieta-Valdis Mednis Pārgaujas novads

Juniorēm kategorijā:
1.vieta-Gita Hofmane-Pārgaujas novads
2.vieta-Kate Kuzņecova-Valmiera

Sieviešu kategorijā:
1.vieta-Margita Zariņa-Pārgaujas novads
Seniorēm kategorijā:
1.vieta- Daiga Hofmane-Pārgaujas novads

Par absolūtajiem čempioniem un čempionēm kļuva:
Vīriešu kategorijās :
1.Edgars Cunskis
2.Sandijs Ploriņš
3.Haralds Rūsis
Sieviešu kategorijās :
1.Gita Hofmane
2.Margita Zariņa
3.Daiga Hofmane

Sacensības atbalstīja Latvijas Tautas sporta asociācija, firma Amix.lv, Amatas novada pašvaldība. Sacensību dalībniekus priecēja Coca cola dejotāji.

Haralds Bruņinieks, "ZAS" sporta klubs, B kategorijas fitnesa treneris 


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv