25.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
360, pašlaik vēro: 24.

» NOVADS » SPORTS » AktualitātesLAPSU ROGAININGS Pārgaujas novadā!


Nu jau trešo gadu pēc kārtas rudens pusē notiks ROGAININGS! Šoreiz mūsu pusē - PĀRGAUJAS novadā.

Rogainings ir sporta veids, kas radies Austrālijā pirms gandrīz 40 gadiem, apvieno orientēšanos, pārgājienu vai skrējienu, kā arī piedzīvojumu sporta elementus.

Šogad sacensību dalībnieki no visas Latvijas, kā arī daži viesi no Igaunijas un Lietuvas, meklēs dabā izvietotos kontrolpunktus gleznainajā Pārgaujas novada teritorijā.

Dalībnieki startē mazās komandās 2-5 cilveki, vairums kājām, daži arī velosipēdiem.  Sacensību dalībnieki tiek aicināti saudzīgi izturēties pret dabu, respektēt vietējo iedzīvotājus un to īpašumus. Iespēju robežās ir apsekotas paredzamo pārvietošanās ceļu malās esošās viensētas un īpašumi, ziņo sacensību organizatori - Latvijas orientēšanās federācija un federācijas Sabiedrisko attiecību komisijas vadītājs Valters Kaminskis.
 

Gadījumā, ja 7.novembrī Jūsu redzeslokā parādās neparasti cilvēki mazās grupiņās uz ceļiem, kādā mežmalā vai pļavā, lūdzam izturēties ar sapratni. Tāpat ir lūgums uz vienu dienu piesiet Jūsu māju sargus – suņus!

Sacensības notiek sestdienā, 7.novembrī. To sākums plkst. 10:00. Daļa sacensību beigsies plkst. 16:00, daļa dalībnieku turpinās sacensības tumsas apstākļos līdz plkst. 22:00.


Uzziņu gadījumā:
Valters Kaminskis,
Rogaininga komisijas vadītājs
E-pasts: valtersk@latnet.lv© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv