25.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
316, pašlaik vēro: 25.

» NOVADS » SPORTS » AktualitātesAutofotoorientēšanās caur mūsu novadu 16.janvārī

Aizraujošs piedzīvojums kopā ar ģimeni un draugiem

Nezini, ko darīt brīvdienās? Piedalies Lielajā Orientēšanās Braucienā "Sigulda-Cēsis", kas notiks jau pavisam drīz – šo sestdien,16.janvārī!


Brauciens vedīs Tevi gar Gaujas senlejas krastiem, cauri Vidzemes Šveicei un seno līvu zemēm. Cēsīs meklēsi apslēptos kontrolpunktus senajā pilsētas daļā.

Uzzināsi, kas ir "Jonathan Spa Estate" filozofijas pamatā, un kur atrodas Ieriķu dzirnavas. Būs arī papilduzdevumi, "Kiukīšu kārumu" degustācija, uz ugunskura vārīta zupa, unikāls piedzīvojums garšas kārpiņām "Veselības laboratorijā" un akmens stāsti "Ezeriņos".

Tevi gaida skaista daba, interesantas apskates vietas, neparasti uzdevumi, orientēšanās, fotografēšanās un daudz pozitīvu emociju.

Izveido auto komandu vismaz no 2 cilvēkiem un reģistrējies www.autofotoorientesanas.lv līdz 15.janvārim! Pasteidzies, jo dalībnieku skaits ir ierobežots.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv