25.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
360, pašlaik vēro: 24.

» NOVADS » SPORTS » AktualitātesJauns florbola turnīrs “Vidzemes reģionālais florbola čempionāts 3x3”

Februārī sāksies un līdz jūnijam norisināsies jauns florbola turnīrs “Vidzemes reģionālais florbola čempionāts 3x3”, kas norisināsies piecos posmos dažādās Vidzemes pilsētās, lai noskaidrotu tās komandas, kas jūnijā sadalīs galveno balvu finālturnīrā Cēsīs.

Sacensības norisināsies piecos posmos priekšsacīkstēs, pirmo aizvadot jau 7. februārī Cēsīs. Turpinājumā komandām punktus būs iespējams krāt Stalbē, Valkā, Līgatnē un Kocēnos. Piecos aizvadītajos posmos komandas sacentīsies par to, lai iekļūtu starp 16 labākajām, kuras 11. jūnijā Cēsīs aizvadīs finālposmu, lai noskaidrotu pirmos Vidzemes reģionālā florbola čempionāta uzvarētājus florbolā trīs pret trīs.

Komandas turnīram var pieteikties oficiālajā mājaslapā, aizpildot pieteikuma formu. Ja konkrētajam posmam nebūs pieteikušās maksimāli iespējamās 32 komandas, posmam varēs pieteikties arī sacensību norises vietā līdz pulksten 9:20.

“Vidzemes reģionālais florbola čempionāts 3x3” turnīra kalendārs:
1. posms: 7. februāris Cēsis (Gaujas iela)
2. posms: 28. februāris Stalbe
3. posms: 19. marts Valka
4. posms: 23. aprīlis Līgatne
5. posms: 21. maijs Kocēni
Finālposms: 11. jūnijs Cēsis (Gaujas iela)

Florbola turnīra “Vidzemes reģionālais florbola čempionāts 3x3” NOLIKUMS šeit


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv