25.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
341, pašlaik vēro: 28.

» NOVADS » SPORTS » AktualitātesSporta diena Pārgaujas novadā 20. februārī

Lai Jūs nebaida nosaukums "OTRAIS LATVIJAS ČEMPIONĀTS ATLĒTISKAJĀ VINGROŠANĀ", tā būs iespēja ikvienam interesentam piedalīties sporta dienas pasākumā – spēka funkcionālajā treniņā ar „body pump“ svara stieņiem. Katram dalībniekam būs iespēja izvēlēties atsvaru smagumu (maksimālais smagums 20 kg), ar kuru startēt grupu nodarbībā. Dalībnieki, kuri būs izturējuši nodarbību, saņems noteiktu punktu vērtējumu, kā ieskaiti par dalību 1. posma pasākumā, bet medaļas par uzdrošināšanos būs visiem! Detalizētāk lasiet Nolikumā.


OTRAIS LATVIJAS ČEMPIONĀTS ATLĒTISKAJĀ VINGROŠANĀ
(PIRMAIS POSMS)
                          
NOLIKUMS
1.Mērķis un uzdevumi
1.1.Popularizēt veselīgu dzīvesveidu, veicināt estētisko un fizisko attīstību Latvijas iedzīvotāju vidū.
1.2.Iesaistīt jauniešus aktīvās atlētiska un fitnesa nodarbībās, sporta aktivitātēs un sacensībās.
1.3. Popularizēt un attīstīt interesi par fitnesa sporta veidu jauniešu un visu vecuma grupu vidū, sekmēt attiecīgā sporta veida atpazīstamību Latvijā.

2.Vieta un laiks
2.1.Pasākums notiks 2016. gada 20. februārī Pārgaujas novada, Raiskuma pagasta Auciema tautas namā.
2.2.Dalībnieku reģistrēšana no plkst. 11.00 līdz 12.00 (dalībniekiem jāuzrāda dzimšanas datu apliecinošs dokuments).
2.3.Pasākuma sākums 12.00.

3.Sacensību vadība
Sacensības organizē un vada Ziemeļvidzemes atlētu savienība (ZAS), sadarbībā ar Latvijas Tautas Sporta asociāciju un Pārgaujas novada pašvaldību. Uzziņas pa tālruni 29495904.

4.Dalībnieki
Pie Pasākuma tiks pielaisti dalībnieki vecumā no 10 gadiem.

5.Sacensību programma
5.1. Spēka funkcionālais treniņš ar „body pump“ svara stieņiem. Dalībnieks pats uzstāda sev vēlamo atsvaru smagumu un iztur nodarbības ilgumu stundas robežās.

6.Vērtēšana
6.1. Dalībniekiem jāiztur slodze visu nodarbības laiku. Posmu vērtējumā saņems noteiktu punktu skaitu par dalību pasākumā.

7.Apbalvošana
7.1. Visi dalībnieki saņems piemiņas medaļas.

8.Īpašie nosacījumi
8.1.Juridiskā persona(organizācija) vai fiziskā persona,kura deleģējusi sportistu uz sacensībām,uzņemas pilnībā atbildību par startējošā sportista veselības stāvokli sacensību laikā.
8.2.Sacensību pieteikumi (standartizētu veidlapu var saņemt ZAS mājas lapā www.zas.lv ) obligāti jānosūta pēc adreses Ausekļa-31, Valmiera Ziemeļvidzemes atlētu savienībai LV 4201, vai pa e-pastu zas@e-apollo.lv  līdz 14.02.2016.

Informācijas avots:
Ziemeļvidzemes atlētu savienība


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv