25.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
328, pašlaik vēro: 29.

» NOVADS » SPORTS » AktualitātesBaiba Bendika izcīna augstāko rezultātu Latvijas sieviešu biatlona vēsturē

Par Baibas Bendikas gaitām kopš 5. februāra interesējas daudzi. Un ne bez pamata. Viņai ir izdevies tas, ko līdz šim nav paveikusi neviena latviete. Baiba Bendika izcīnīja augstāko rezultātu Latvijas sieviešu biatlona vēsturē – Pasaules kausa (PK) posmā Kanādā ieguva 5. vietu sprintā.

Par Baibas Bendikas sportiskajiem sniegumiem varat lasīt daudzos ziņu portālos, kā arī viņa ir izveidojusi Facebook lapu (meklējiet: Baiba Bendika – Latvian biathlete), kurā viņa publicē aktuālāko informāciju. Neatkārtosimies. Sniegsim līdz šim vēl ne tik zināmu informāciju – Baibas Bendikas dzimtā puse ir Pārgaujas novads! Tādēļ Pārgaujas novada pašvaldība vēl vairāk priecājas par sportistes panākumiem. Pasākumā “Sporta laureāts 2015”, kas notiks 26. februārī, kurā Baiba Bendika iegūs balvu par 2015. gada sasniegumiem, jo arī tie ir bijuši ievērības cienīgi – sezonas sākumā iegūta 8. vieta 1. PK posma jauktajā pāru stafetē. Ar satriecošajiem panākumiem Kanādā Baiba Bendika ir nodrošinājuši sev balvu arī 2016. gadā. Apsveicam!

Lai arī sportistei šobrīd ir ļoti aktīvs laiks, viņa laipni atsaucās aicinājumam pastāstīt par pirmajiem iespaidiem un sajūtām, kas iegūtas pēdējā laikā: “Man pašai ir ļoti liels prieks par pēdējām nedēļām, kad izdevās uzrādīt augstvērtīgus rezultātus! Nu jau esmu nedaudz apradusi ar šiem rezultātiem, kaut gan vēl joprojām 5. vieta liekas kaut kas nedaudz ārpus manas komforta zonas! Pirms starta Kanmoras sprintā jutos diezgan nogurusi, tāpēc neko daudz no sacīkstes negaidīju, zināju, ka sākumā startējušās sportistes daudz laika pavada šautuvē vēja brāzmu dēļ, tāpēc treneris ieteica riskēt un šaut ātri! Rezultātā arī izdevās labākā šaušana manā karjerā – ātra un precīza! Savu rezultātu uzzināju tikai pēdējā aplī, kad ukraiņu treneris teica, ka esmu trešā; tajā brīdī no sākuma pat domāju, ka to saka kādai sportistei aizmugurē, jo neticēju, ka var būt tik labi! Sezonas sākumā mērķis bija tikt TOP60, pēc 6. PK posma Anholcā jau sapratu, ka varu aizķerties punktos jeb TOP40, bet uz šādām divām nedēļām ar 5. vietu sprintā, 22. vietu masu startā, 8. vietu pāru jauktajā stafetē, 7. pasaules kausā un 15. vietu sprintā, un 13. vietu iedzīšanā 8. PK nebiju iedomājusies. Vislielākais prieks, ka ir izdevies noturēt labu šaušanas precizitāti visās sacensībās! Šobrīd ir jūtams sagurums no 5 sacensībām 8 dienu laikā, jo pie šāda režīma neesmu pieradusi! Tagad galvenais ir noturēt veselību un saglabāt šādu fizisko formu līdz pasaules čempionātam marta sākumā, kur arī centīšos uzrādīt pēc iespējas augstākus rezultātus!”

Pārgaujas novada pašvaldības un iedzīvotāju vārdā no sirds vēlam Baibai Bendikai stipru veselību, mundru garu un precizitāti it visā, ko dara!

*Attēlā Baiba Bendika ir ar 63. numuru

Elīna Elekse,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv