25.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
324, pašlaik vēro: 27.

» NOVADS » SPORTS » AktualitātesAtskats par Sporta dienu Auciemmuižā

20. februārī Auciemmuižā norisinājās Otrā Latvijas čempionāta atlētiskajā vingrošanā* 1. posms jeb Sporta diena. Ikvienam interesentam bija iespēja piedalīties spēka funkcionālajā treniņā ar „body pump“ svara stieņiem. Katram dalībniekam bija iespēja izvēlēties atsvaru smagumu, ar kuru startēt grupu nodarbībā, kas ilga 45 minūtes.

Kopumā Sporta dienā piedalījās vairāk nekā 40 dalībnieku, tādēļ nodarbība notika divās plūsmās. Jaunākajam dalībniekam bija 13 gadu, vecākajam – 59! Pārsvarā tika izvēlēts 5 – 7,5 kg smags atsvars, bet bija divi atlēti, kuri vēlējās sevi pārbaudīt ar 30 kg atsvaru. Tomēr nodarbības visas 45 minūtes viņi ar šādu smagumu netika galā, un vajadzēja mainīt svaru. Kā atzina "Ziemeļvidzemes atlētu savienības" valdes priekšsēdētājs un Auciemmuižas trenažieru zāles treneris Haralds Bruņinieks, ka sagatavotības līmenis ir ļoti svarīgs, lai paceltu lielu svaru, un viņiem tas bija labs, bet izturība nāk ar laiku. Treneris priecājas, ka ar šādu pasākumu palīdzību tiek popularizēts veselīgs dzīvesveids un veicināta estētiskā un fiziskā attīstība Latvijas iedzīvotāju vidū, ka ar katru gadu sportot gribētāju ir arvien vairāk. Arī sporta kluba “Pārgauja” valdes priekšsēdētājs Monvids Krastiņš, kurš ar uzrunu atklāja Sporta dienu, priecājas, ka sportiskās tradīcijas Pārgaujas novadā turpina pilnveidoties.

Atgādinām, ka Auciemmuižā katru pirmdienu no 17:00 līdz 18:00 notiek Funkcionālais spēka treniņš. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr. 29495904 (Haralds Bruņinieks). Dalības maksa 1,50 EUR. Pirmdienās, trešdienās un piektdienās no 16:00 līdz 20:00 darbojas arī trenažieru zāle. Vēlams iepriekš pieteikties. Dalības maksa par vienu apmeklējuma reizi 1,50 EUR.

Foto galeriju no pasākuma var aplūkot sadaļā Foto 2016
20. februārī norisinājās Sporta diena Auciemmuižā

*Otrais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā sastāv no 8 posmiem. 1. posmā visi dalībnieki saņēma medaļas un 32 punktus, bet 2. posmā, kas norisināsies 12. martā Kocēnu Sporta namā, sacensības paredz pietupienu ar svaru stieni uz lāpstiņām, atspiešanos līdztekās, sieviešu dzimuma pārstāvēm atspiešanos balstā guļus. Šeit punktu skaits tiks dalīts pēc izdarīto vingrojuma skaita. Savukārt 8. posms atkal noslēgsies Pārgaujas novadā. Par Otrā Latvijas čempionāta atlētiskajā vingrošanā posmiem detalizētāk lasiet "Ziemeļvidzemes atlētu savienības" mājaslapā www.zas.lv.

Elīna Elekse,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv