25.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
345, pašlaik vēro: 20.

» NOVADS » SPORTS » AktualitātesPārgaujas novada sportistu rezultāti Latvijas IV Olimpiādē

No 1. līdz 3. jūlijam Valmierā norisinājās Latvijas IV Olimpiāde, kurā kopumā piedalījās 4724 dalībnieki, pārstāvot 94 pašvaldības. No tiem 3729 ir sportisti, bet 995 ir treneri, apkalpojošais personāls un komandu vadība.

Latvijas IV Olimpiādes programmā bija iekļauti 26 Olimpiskie sporta veidi, no tiem Valmierā notika badmintons, basketbols, bokss, futbols, handbols, šosejas riteņbraukšana, svarcelšana, triatlons, vieglatlētika, volejbols, pludmales volejbols un airēšanas slaloms. Tāpat Valmierā notika Olimpiādē iekļautais neolimpiskais sporta veids – orientēšanās – un paraugdemonstrējumi šahā.

Atsevišķi sporta veidi tika organizēti Olimpiādes rīkotājpilsētas – Valmieras – sadarbības pašvaldībās. Cēsīs norisinājās cīņa, džudo, loka šaušana, paukošana, MTB riteņbraukšana, taekvondo, teniss, kā arī neolimpiskais sporta veids – florbols. Jūrmalā norisinājās airēšana, kas tika organizēta Lielupē, bet Burtnieku novadā notika burāšanas, golfa, BMX riteņbraukšanas un stenda šaušanas sacensības. Kocēnu novadā ikviens varēja vērot jātnieku sporta sacensības, bet Rūjienā – regbiju. Smaiļošana un kanoe notika Limbažos, savukārt galda tenisa sacensības – Alojā. Rīgā Latvijas IV olimpiādes laikā norisinājās peldēšana un vingrošanas disciplīnas, bet sporta centrā “Kleisti” notika sacensības jātnieku sportā. Valkā notika ložu šaušanas sacensības.

Pārgaujas novads tika pārstāvēts vairākās disciplīnās:

Orientēšanās – sprints (2,6 km) REZULTĀTI
•    Sandra Grosberga ieņēma 2. vietu no 74.
•    Arta Martinsone ieņēma 32. vietu no 74.

Orientēšanās – sprints (3,4 km) REZULTĀTI
•    Kristaps Magone ieņēma 28. vietu no 103.
•    Andris Dzalbs ieņēma 79 vietu no 103.

Orientēšanās stafete REZULTĀTI
•    Pārgaujas novada komanda – Sandra Grosberga, Andris Dzalbs, Kristaps Magone

Šaušana SK-35 REZULTĀTI
•    Vilnis Jaunzems ieņēma 10. vietu no 31.
•    Tomas Jaunzems ieņēma 13. vietu no 31.
•    Edgars Zeidmanis ieņēma 29. vietu no 31.

Šaušana – tranšeju stends REZULTĀTI
•    Jānis Renga 23. ieņēma vietu no 29.
•    Mārtiņš Rajeckis ieņēma 26. vietu no 29.

Loka šaušana REZULTĀTI
•    Marina Rjabkova ieņēma 3.vietu no 13.

Pārgaujas novada pašvaldība apsveic sportistus ar iegūtajām vietām, īpaši Sandru Grosbergu ar iegūto sudraba medaļu un Marinu Rjabkovu ar iegūto bronzas medaļu. Pateicamies par ieguldīto darbu un augstajiem rezultātiem; vēlam izturību neapstāties pie sasniegtā! Uz tikšanos Pārgaujas novada Sporta svētkos 30. jūlijā Straupē.

Elīna Astahovska,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv