25.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
344, pašlaik vēro: 27.

» NOVADS » SPORTS » AktualitātesNakts stafetes “Noslēpumainā Stalbe” rezultāti

Sākoties jaunajam mācību gadam, 2. septembrī biedrība „Straupes jaunieši” rīkoja nakts stafeti „Noslēpumainā Stalbe”.  Stafetes dalībnieki pulcējās pie Stalbes vidusskolas, kur pirms starta bija iespēja iesildīties dažādiem pārbaudījumiem, ietrenēt komandas garu un vienotību, kā arī censties atpazīt populārākās novada vietas.

Pēc starta komandas sagaidīja pirmais sportiskais punkts, kur tika pārbaudīts komandas ātrums un precizitāte. Tālāk ceļš veda pāri pļavai uz veikalu „Ezeriņi”, kura apkārtnē pēc dotajām fotogrāfijām bija jāmeklē noteiktas figūras, pie kurām bija paslēptas dažādas monētas. Trešajā un ceturtajā punktā komandas varēja nedaudz atvilkt elpu, jo bija jāatbild uz jautājumiem par Stalbi, tiesa gan, ja atbilde nebija pareiza, komandām, lai iegūtu vismaz vienu punktu, nācās izpildīt dažādus uzdevumus. Savukārt ceturtajā punktā pēc atmiņas bija jāzīmē Stalbes un Pārgaujas novada ģerboņi. Šis uzdevums izvērtās ļoti interesants arī darbu vērtētājiem.

Komandas "Kolins" zīmētie Pārgaujas un Stalbes ģerboņi

Tālāk komandas devās virzienā uz Stalbes centru, bet pa ceļam katram komandas dalībniekam bija individuāli uzdevumi – vienam nācās spēlēt mobilo ierīču spēli „Piano”, otram atpazīt augļu konfekšu garšas, bet pārējiem bija precīzi jāpamet un jānoķer bumbiņa. Pie centra dīķiem komandas uz ātrumu ar ūdeni centās piepildīt lielo veļas bļodu, bet centrā pie pulksteņa nācās precīzi salikt Imanta Ziedoņa tekstu. Tālāk ceļš veda uz vecajiem svariem, kur pamazām stafete kļuva baisāka – svaros bija izveidots „zirnekļu tīkls”, kuru stafetes dalībniekiem bija jāpārvar, pieskaroties tam pēc iespējas retāk. Visbeidzot stafete noslēdzās ar spoku taku, kur vajadzēja ielikt roku dažādos ar zirnekļiem un to tīkliem noklātos spaiņos un pēc taustes uzminēt, kas tajos atrodas. Pēc tam caur tuneli bija jādodas uz finišu, atpakaļ pie Stalbes vidusskolas. 


Imanta Ziedoņa teksts, kas bija jāsaliek pareizā vārdu kārtībā

Stafetē šogad piedalījās 16 komandas, katrā pa četriem dalībniekiem. Svarīgs bija ne tikai stafetē pavadītais laiks, bet arī katrā kontrolpunktā nopelnītie punkti. Saskaitot visus rezultātus, par stafetes uzvarētājiem šogad kļuva komanda „Kolins”, kuras sastāvā startēja Agija Kilipa, Arta Ozoliņa, Mārtiņš Jansons un Mikus Hofmans, otro vietu ieguva komanda „Black sun” (Ina Mieze, Klinta Razenovska, Atis Kazeļņiks un Rihards Linbergs), bet trešie palika „Labdien” (Gustavs Bērziņš, Juta Mocāne, Mārtiņš Jēkabs Ausmanis, Dairis Mocāns). Katru gadu stafetes rīkotāji izvēlas arī savu simpātiju. Šoreiz balvu saņēma komanda „Ašās bemzes” (Iveta Adamsone, Inese Lunte, Elva Pužule, Santa Solovjova), kurām līdz trešajai vietai pietrūka vien daži punkti, kā arī šīs komandas pārstāvji ir piedalījušies līdz šim visās rīkotājās nakts stafetēs. Komandas savas balvas var izņemt veikaliņā „Senā Hanza” Plācī, sākot ar 9.septembri. Komandu rezultātus iespējams skatīt šeit.

Biedrība „Straupes jaunieši” saka paldies visiem, kuri palīdzēja nakts stafetes tapšanā. Paldies Pārgaujas novada pašvaldībai, paldies vietējiem iedzīvotājiem un uzņēmējiem par atļaujām rīkot stafeti sev piederošajās teritorijās, paldies arī tiem stalbēniešiem, kuri neatteica un labprāt palīdzēja pie starta un kontrolpunktiem.

Elīna Gulbe-Urbāne


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv