25.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
350, pašlaik vēro: 19.

» NOVADS » SPORTS » AktualitātesAicinājums pievienoties loka šaušanas klubam “Free Wind Archers”

Nodarbības šaušanā ar loku notiek pirmdienās un piektdienās Straupes pamatskolas sporta zālē no 17:00 līdz 19:00. Bez vecuma ierobežojuma. Dalības maksas nav. Iespējama loka un bultu īre.

Loka šaušanas trenere Kristīne Šilkina apstiprina, ka jaunpienācēji klubā iejūtas ļoti ātri, tomēr pirms tam būtu vajadzīga individuāla konsultācija (20 EUR/h), lai uzzinātu galvenos noteikumus un iegūtu pirmās iemaņas šaušanā ar loku. Tas nepieciešams, lai nodarbībās pieredzējušie un iesācēji viens otram netraucētu. Visi darbojas kopā, mainot attālumu līdz mērķim. Loka šaušanā ir iespēja arī pieaugušajiem sadarboties ar bērniem un otrādāk.

Trenere ierosina, ka individuālo konsultāciju var pārvērst par kopīgu ģimenes brīvā laika pasākumu – visiem kopā uzzināt, kā notiek šaušana ar loku, varbūt pat pārvērst to par ģimenes hobiju. Arī gadījumā, ja ar to grib nodarboties tikai viens no ģimenes locekļiem, lai atbalstītu, ir labi saprast, kas tas ir.

Vēl šobrīd īrei ir pieejami mazie loki, kas atbilst septiņu līdz deviņu gadi veciem bērniem, bet ar lielajiem lokiem dalībnieki draudzīgi mainās.

Pieteikšanās un papildu informācija pa tālruni 27034307 (Kristīne Šilkina).


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv