25.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
333, pašlaik vēro: 26.

» NOVADS » SPORTS » AktualitātesNedēļas nogalē SK “Pārgauja” uzsāks florbola sezonu
 

Nav noslēpums, ka populārākais sporta veids Pārgaujas novadā ir florbols. Tāpēc 16. septembris ir ļoti gaidīta diena – ar spēli Ogrē plkst. 18:00 tiks atklāta florbola komandas SK “Pārgauja” sezona. Šoreiz mūsu komanda būs viesu statusā un uz laukuma tiksies ar FK “Ogres Vilki”.

Iepriekšējā sezonā SK “Pārgauja” vairākkārt parūpējās par intrigu, par emocijām un pārsteigumiem, kā rezultātā komanda otro reizi pēc kārtas mājās no finālspēlēm Arēnā Rīga atveda ELVI virslīgā izcīnītās bronzas medaļas. Spēlē par trešo vietu SK “Pārgauja” tikās ar “Rubeni”, kuru ar rezultātu 6:5 uzvarēja papildlaikā.

Sarunā ar komandas pārstāvi Monvidu Krastiņu tika noskaidrots, ka komanda šai sezonai sākusi gatavoties vēl agrāk nekā pērn – treniņi sākušies jau pirms Jāņiem. Tika aizvadītas arī pārbaudes spēles Somijā un Kocēnos. “Ar Somijas virslīgas komandām cīņa gan nebija viegla, tās uzvarēt arī neizdevās, tomēr spēļu rezultāti bija cienīgi,” atzīst M. Krastiņš. Pārliecinoša uzvara tika gūta Kocēnos, kur norisinājās pārbaudes spēle ar komandu no Norvēģijas.

Šajā sezonā ir nelielas izmaiņas komandas sastāvā, jo ilggadējie spēlētāji Gatis Gailis, Aivis Ādminis, kā arī Lauris Ābols šajā gadā SK “Pārgauja” spēlētāju sarakstā nebūs atrodami. Arī Kristiāns Miezītis šajā gadā nespēlēs SK “Pārgauja” sastāvā. Tomēr komandā ir arī vairāki jauni spēlētāji – Emīls Šūmanis, Markuss Rozītis un Gvido Grēns.

Monvids Krastiņš atzīst, ka komanda ir gatava sezonai un piebilst: “Mums ir paši labākie līdzjutēji. Labākus vēlēties nevar. Arī mums labi veiksies, ja līdzjutēji būs tikpat lieliski. Tā turpināt!”

Pārgaujas novada pašvaldība novēl komandai īpašu cīņas sparu jaunajā sezonā, vienotu komandas garu un vēlmi sasniegt kopīgos mērķus!

            Aicinājums līdzjutējiem arī šajā sezonā atbalstīt komandu spēlēs tikpat skaļi un sirsnīgi. Nepaliec mājās un dodies uz spēlēm!

 

Komandas aktivitātēm līdzi sekot var Facebook lapā: https://www.facebook.com/SKPargauja/


Iluta Beķere,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa

SK “Pārgauja” spēles septembrī:

16.09

18:00

FK Ogres Vilki

SK Pārgauja

Ogres 1.vsk

21.09

20:00

SK Pārgauja

FBK Valmiera

Stalbe

28.09

20:00

Ķekava

SK Pārgauja

Ķekava© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv