25.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
360, pašlaik vēro: 23.

» NOVADS » SPORTS » AktualitātesSkrējiens apkārt Riebiņam
Cik ātri Tu vari apskriet apkārt Riebiņu ezeram?
Izvēlies sev piemērotāko distanci – 4 vai 8 km – un piedalies! Tāpat uz starta līnijas aicinām arī skolēnus un pašus mazākos skrējējus, kuriem būs sagatavotas ne mazāk aizraujošas distances Straupes estrādes apkārtnē.

Ar medaļām tiks apbalvoti katras dalībnieku grupas 1. – 3. vietas ieguvēji. Īpašas balvas absolūtajiem uzvarētājiem 4km un 8km distancēs sieviešu un vīriešu konkurencē. Dāvaniņas pašiem mazākajiem skrējējiem uzreiz pēc finiša.

Reģistrācija sacensību dienā sākot no 8:00. Pēc finiša būs iespēja izmantot dušas Straupes sporta zālē.

Skrējiens tiek organizēts Pārgaujas novada sporta svētku ietvaros - visas dienas garumā būs iespēja piedalīties arī citās sportiskās aktivitātēs, savukārt bērni varēs izdauzīties piepūšamajās atrakcijās.
Dalība pasākumā bez maksas!
Tiekamies Straupē!


NOLIKUMS


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv