25.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
336, pašlaik vēro: 29.

» NOVADS » SPORTS » Aktualitātes



Atlētiskās vingrošanas trešais posms noslēdzies

 
Atlētiskās vingrošanas trešajā posmā sieviešu dzimuma pārstāvēm vajadzēja izpildīt pievilkšanos kārienā balstā, atspiešanos balstā guļus un ķermeņa augšdaļas pacelšanu uz laiku vienā minūtē. Vīriešu dzimuma pārstāvjiem pievilkšanās kārienā, atspiešanās līdztekās un ķermeņa augšdaļas pacelšanu uz laiku vienā minūtē.

Pusaudžu kategorijā

 1)Meitenēm:
1.vieta- Alise Kārkliņa- Amatas novads

2.vieta-Sofija Gammeršmite-Pārgaujas novads

1.vieta- Sannija Krista Vestvāle- Pārgaujas novads

 2)Zēniem:
1.vieta –Leonīds Gammeršmits-Pārgaujas novads

Jauniešu kategorijā

1.vieta- Kristofers Osis-Kocēnu novads
2.vieta- Nauris Šalgūns-Kocēnu novads

Junioru kategorijā


1)vīr.dzim.kat.

1.vieta- Edgars Stepanovs-Amatas novads

Vīriešu kategorijā

1.vieta-Juris Liniņš-Limbažu novads
2.vieta-Jurijs Gammeršmits-Pārgaujas novads

3.vieta-Māris Reiniks-Amatas novads

Sieviešu kategorijā

1.vieta-Anastasija Gammeršmite-Pārgaujas novads

2.vieta-Margita Zariņa-Pārgaujas novads
3.vieta-Ina Mieze-Pārgaujas novads

Senioru kategorijā

1)vīr.dzim.kat.
1.vieta-Ivars Oraševskis-Pārgaujas novads

2.vieta-Sergejs Spicins-Amatas novads


2)siev.dzim.kat.

1.vieta-Olga Oraševska-Pārgaujas novads

2.vieta-Daiga Hofmane-Pārgaujas novads

Absolūtajā vērtējumā

1)vīr.dzim.kat.
1.vieta- Juris Liniņš-Limbažu novads

2.vieta-Kristofers Osis-Kocēnu novads

3.vieta- Jurijs Gammeršmits-Pārgaujas novads

2)siev.dzim.kat.

1.vieta-Anastasija Gammeršmite-Pārgaujas novads
2.vieta- Margita Zariņa-Pārgaujas novad

3.vieta- Olga Oraševska-Pārgaujas novads

 

Sacensības atbalstīja Latvijas tautas sporta asociācija, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas sporta federāciju padome, Amatas novada pašvaldība.



© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv