25.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
333, pašlaik vēro: 27.

» NOVADS » SPORTS » AktualitātesGrosberga izcīna visu laiku labāko Latvijas rezultātu sievietēm Eiropas čempionātā sprintā

Foto: Publicitātes foto


Ar sacensībām klasiskajā sprinta distancē Šveices pilsētā Neišatelē noslēdzies Eiropas čempionāts orientēšanās sportā sprintā, kur augsto desmito vietu izcīnīja Latvijas sportiste Sandra Grosberga.

Tas ir ir visu laiku labākais Latvijas sieviešu individuālais rezultāts sprintā (līdz šim labākais bija Aijai Skrastiņai - 15. vieta 2011. gadā pasaules čempionātā) un vispār viens no labākajiem visu laiku individuālajiem sieviešu rezultātiem Latvijas orientēšanās sporta vēsturē.

Sacensībās uz starta stājās vairāk nekā 100 sportistes, un 2018. gada Eiropas čempiones titulu veiksmīgi aizstāvēja Zviedrijas labākā orientieriste, pieckārtēja pasaules čempione sprintā Tūve Aleksandersone, kura četrus kilometrus garo distanci veica 16 minūtēs un 10 sekundēs. No viņas piecas sekundes atpalika otrās vietas ieguvēja šveiciete Elena Roosa, kura par sekundi apsteidza savu tautieti Simonu Aebersoldu.

Latvijas sportiste Sandra Grosberga spēja ielauzties Eiropas ātrāko orientieristu pirmajā desmitniekā, no uzvarētājas atpaliekot par minūti un 16 sekundēm un apsteidzot daudzas Eiropas orientēšanās sporta zvaigznes. Savukārt Latvijas orientieriste Irita Puķīte finišēja 62. vietā (+02:58), bet Kristīne Brunere uzrādīja 91. rezultātu (+04:13).
(Informācijas avots: www.lof.lv )

Pārgaujas novada pašvaldība un sporta klubs "Pārgauja" lepojas un apsveic S.Grosbergu ar augstajiem sasniegumiem!© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv